w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 503
Wszystkich postów: 947206
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni
pl

Clover 3.5.6.10206


Clover jest rozszerzeniem powłoki systemowej, dodającym do Eksploratora Windows obsługę mechanizmu kart. Ten interesujący, bezpłatny dodatek pozwala na znaczne usprawnienie pracy na komputerze - w łatwy sposób możemy zarządzać dowolną ilością plików, folderów, archiwów oraz lokalizacji systemowych (Panel Sterowania, Centrum sieci i udostępniania, Dodaj/usuń programy, Biblioteki, Personalizacja, Ustawienia Ekranu i inne). Program mimo dosyć wczesnej fazy rozwoju wyróżnia się stabilnym i bezproblemowym działaniem w większości konfiguracji sprzętowych.

Clover posiada przyjazny dla początkujących użytkowników i niezwykle intuicyjny interfejs. Aplikacja wyglądem przypomina w dużym stopniu przeglądarki internetowe, takie jak Google Chrome. Skojarzenia nie są przypadkowe - oprócz podobnego interfejsu, do dyspozycji mamy możliwość definiowania ulubionych lokalizacji oraz korzystania z dosyć standardowych skrótów klawiaturowych (Ctrl + T otwiera nową kartę, Ctrl + W zamyka aktualnie otwartą itd.). Inne ciekawe funkcje to: praca w wielu instancjach, duplikowanie i przypinanie/odpinanie kart, możliwość zarządzania strukturą i zawartością paska zakładek, operacje automatyzujące operacje na wielu kartach, możliwość przywracania ostatnio zamkniętej lokalizacji. Co równie istotne, Clover integruje się z systemem operacyjnym, dzięki czemu mamy możliwość całkowitego zastąpienia Eksploratora Windows.

Narzędzie jest dostępne za darmo na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja wyposażona jest w mechanizm automatycznych aktualizacji.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
CloverClover 3.5.6.10206
Wersja stabilna
11.75 MB | 2024-07-05
przejdź
Clover Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 2414 | W tym miesiącu: 25 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Clover
avatararrow
~Canker | 2014.04.17 07:56
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program pracuje stabilnie, dodatkowe karty pozwalają na szybkie przemieszczanie się miedzy folderami. Dobra rzecz.
Clover 3.0.406