w
googluj

Wimpy FLV Player 3.0


Wimpy FLV Player to lekki, niezależny odtwarzacz plików Flash dla systemów Windows i Mac OS X. Aplikacja sprawdzi się bardzo dobrze w wyświetlaniu treści multimedialnych w formatach FLV, SWF, MP4, 3GP - zarówno tych znajdujących się lokalnie na dysku twardym jak i dostępnych w sieci (wystarczy podać adres URL).

Program charakteryzuje się przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Funkcjonalność aplikacji została ograniczona do minimum - nie znajdziemy w niej zaawansowanych opcji konfiguracyjnych oraz możliwości personalizacji. Do dyspozycji mamy jednak wszystkie standardowe funkcje służące do sterowania odtwarzaniem treści multimedialnych (start, pauza, regulacja głośności, przewijanie utworu, tryb pełnoekranowy). Co ciekawe, użytkownik może również zmienić rozmiar obrazu (100%, 200%, 300% wejściowej rozdzielczości) lub zastosować jedną z kilkunastu dostępnych skór interfejsu. Wczytywanie filmów odbywa się za pomocą okna dialogowego lub metody Drag&Drop (przeciągamy plik na okno aplikacji).

Wimpy FLV Player jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - należy rozpakować archiwum w formacie ZIP, a następnie umieścić pliki w dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych (na przykład pamięci USB).

Uwaga!
Program pobieramy z poziomu oficjalnej strony producenta. Wystarczy zaakceptować warunki licencyjne (wybieramy opcję "Yes, I accept the terms of this agreement, proceed to download").

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Wimpy FLV PlayerWimpy FLV Player 3.0
Wersja stabilna
3.36 MB | 2013-05-08

Ilość pobrań: 1033 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wimpy FLV Player