w
googluj

Video Enhancer 2.2.0


Video Enhancer to lekkie narzędzie, pozwalające na poprawienie właściwości materiałów wideo. Jedną z najważniejszych funkcji programu jest możliwość zwiększania rozdzielczości filmów z zachowaniem możliwie wysokiej jakości obrazu. Podczas edycji mamy do dyspozycji prosty odtwarzacz oraz opcję podglądu wynikowego materiału bez konieczności zapisywania go na dysku. Całość wyróżnia się także stosunkowo szybkim przetwarzaniem zbiorów danych.

Video Enhancer posiada przyjazny interfejs w dwóch trybach (prostym i zaawansowanym). Musimy dokonać wyboru odpowiadającej nam wersji, w zależności od naszych potrzeb z zakresu edycji. Proces modyfikacji plików składa się z kilku niezbyt skomplikowanych operacji: wczytania filmu, zastosowania filtrów oraz zapisania nowego materiału wideo na dysku twardym. Ilość gotowych do wykorzystania efektów jest pokaźna - zostały one podzielone na kategorie tematyczne. Pozwalają między innymi na: zmianę jasności/nasycenia/kontrastu, usuwanie jednokolorowych punktów, usuwanie przeplotu, wygładzanie i rozmazywanie obrazu, dodawanie ramek/przejść/napisów, obracanie obrazu, symulowanie ruchu. Pełne zestawienie filtrów znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Inne istotne funkcje programu:
- obsługa najpopularniejszych formatów plików i kodeków audio-wideo,
- prosta zmiana jakości materiału (częstotliwość próbkowania, mono/stereo, bitrate, format, rozdzielczość itd.),
- wbudowany kreator, pozwalający na szybkie poprawienie filmów (eliminowanie przeplotu, bloków i szumów; zmiana rozdzielczości),
- import/eksport projektów,
- możliwość przetwarzania wsadowego (wiele plików w tym samym czasie),
- wsparcie procesorów wielordzeniowych.

Do paczki instalacyjnej została dołączona przyzwoita dokumentacja - można się z nią zapoznać po naciśnięciu na przycisk Help.

Ograniczenia!
Video Enhancer jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Aplikacja działa bezpłatnie przez 30 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu należy zakupić pełną wersję lub usunąć narzędzie z systemu operacyjnego.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu DirectX w wersji 9 lub wyższej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Video EnhancerVideo Enhancer 2.2.0
Wersja stabilna
6.89 MB | 2017-03-03

Ilość pobrań: 4634 | W tym miesiącu: 35 | W poprzednim miesiącu: 41

Komentarze (0)
Video Enhancer