w
googluj

PluralEyes 4.1.4


PluralEyes to solidne narzędzie, które jest odpowiedzialne za synchronizację klipów audio-wideo, czyli odpowiednie dopasowywanie i układanie materiałów na linii czasu. Aplikacja działa w sposób automatyczny, dzięki czemu zaoszczędzimy nie tylko sporo czasu - ominie nas również mnóstwo nerwów, które zazwyczaj towarzyszą ręcznej konfiguracji. Narzędzie działa w systemach Windows oraz Mac OS X. Program pracuje w postaci dodatku do popularnych narzędzi, takich jak: Avid Media Composer, Premiere Pro, Final Cut Pro 6/7, Sony Vagas Pro, EDIUS Pro.

PluralEyes wyposażony jest w wygodny, intuicyjny interfejs, który przypadnie do gustu zarówno początkującym użytkownikom jak i profesjonalistom w dziedzinie obróbki multimedialnej. Aby dostosować do siebie materiały, wystarczy wczytać projekt z edytora, wybrać za pomocą listy jedną z sekwencji, a następnie skonfigurować parametry synchronizacji. Obróbkę rozpoczynamy poprzez wciśnięcie przycisku "Sync". Po jej zakończeniu, wygenerowany plik XML możemy ponownie wczytać do środowiska multimedialnego.

Inne cechy narzędzia:
- dostosowywanie poziomu dźwięku,
- możliwość korzystania z tak zwanych markerów,
- tryb dokładnego przetwarzania,
- tryb zamiany ścieżek audio,
- wydajne przetwarzanie danych dla procesorów wielordzeniowych.

Przed rozpoczęciem pracy z programem warto zapoznać się z poradnikiami dotyczącymi obsługi poszczególnych funkcji.

Uwaga!
PluralEyes pobieramy z poziomu witryny producenta. Należy wypełnić dosyć rozbudowany formularz - warto pamiętać, by wybrać w nim wydanie dedykowane dla systemów Windows. Opcjonalnie możemy także zgodzić się na wysyłanie na wskazaną skrzynkę pocztową treści reklamowych i nowości.

Ograniczenia!
PluralEyes jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Program działa przez 30 dni od daty instalacji. Po upływie okresu ewaluacyjnego należy usunąć aplikację z systemu operacyjnego lub zakupić kod aktywacyjny.

Wymagania!
Do uzyskania najlepszych efektów, sugerowane jest zainstalowanie aplikacji QuickTime.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (10 głosów)

Strefa Download programu
PluralEyesPluralEyes 4.1.4
Wersja stabilna
51.6 MB | 2017-12-02

Ilość pobrań: 1207 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
PluralEyes