w
googluj

Video Cutter 1.1


Video Cutter to program do przycinania materiałów wideo. Aplikacja pozwala na podzielenie nagrań wideo na dowolnej długości części z dokładnością do sekundy. Największe zalety programu to stabilne, bezproblemowe działanie oraz możliwość modyfikowania plików we wszystkich typowych formatach (AVI, MPG, VOB, DAT, DIVX, MP4, WMV, MOV, MKV, FLV i inne)

Obsługa programu nie sprawi żadnych problemów mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Interfejs został wyposażony w prosty odtwarzacz, pozwalający na znalezienie potrzebnych fragmentów filmu. W głównym oknie dostępne są również podstawowe kontrolki sterujące wyświetlaniem materiału (graj, stop, przewijanie). Sam proces dzielenia nagrań wideo sprowadza się do kilku następujących po sobie czynności. Na początku wczytujemy plik, następnie zaznaczamy początkowy i końcowy punkt kontrolny (przyciski "Mark Start" oraz "Mark End"), a następnie zapisujemy dane na dysku. Dla ułatwienia operacji, w trakcie pracy programu wyświetlane są etykiety tekstowe dotyczące długości wydzielonego obszaru filmu. Aby podejrzeć fragment, wystarczy wybrać opcję "Play Selected".

Video Cutter jest rozpowszechniany na zasadach licencji adware. W głównym oknie aplikacji wyświetlana jest niezbyt uciążliwa reklama, która odnosi się do innych produktów producenta.

Uwaga!
Instalator programu proponuje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów. Nie są one niezbędne do poprawnego działania aplikacji, dlatego sugerujemy ich zignorowanie (odznaczamy odpowiednie opcje w kreatorze).

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 1.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Video CutterVideo Cutter 1.1
Wersja stabilna
4.49 MB | 2014-08-02

Ilość pobrań: 6078 | W tym miesiącu: 26 | W poprzednim miesiącu: 36

Komentarze (1)
Video Cutter
avatararrow
~AVi | 2016.03.26 12:29
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie pobierajcie tego gówna. Plik zarażony wirusami. Jak ściąga nie krzyczy nic, ale gdy zacząłem instalację kilka alertów na raz o różnych wirusach w tym.
Video Cutter 1.1