w
googluj

WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.2

WinX HD Video Converter Deluxe to potężne i wielofunkcyjne narzędzie, dające użytkownikowi całkowitą kontrolę nad plikami wideo. Prosty i schludny interfejs programu, w którym dodawanie nowych plików o dowolnym rozszerzeniu możliwe jest za pomocą jednego przycisku lub metodą „przeciągnij i upuść”, skrywa w sobie całe mnóstwo możliwości. Należą do nich:

• szybka kompresja i zmiana typu pliku na najpopularniejsze obecnie formaty: .avi, .mp4, .mpeg, .wmv etc. oraz dopasowanie go do wymogów YouTube;
• wypalenie pliku wideo na nośniku DVD lub stworzenie plików w formacie .vob, odpowiednim dla DVD;
• pobranie filmiku z portalu YouTube bezpośrednio z poziomu programu;
• konwersję filmu do formatu HD (720p lub 1080p);
• dostosowanie pliku pod dedykowane rozszerzenia i rozmiary ekranu urządzeń Apple (takich jak iPad, iPod, iPhone czy AppleTV), Sony (PSP i PlayStation 3) oraz Microsoftu (Xbox, Zune i Surface);
• dopasowanie pliku do ekranu najpopularniejszych smartfonów z systemem Android, a także do urządzeń produkcji BlackBerry i Nokii ;
• ekstrakcja ścieżki dźwiękowej filmu do formatu mp3.

Przy każdej z powyższych opcji możliwe jest dokładne określenie parametrów pliku wyjściowego, takich jak jakość i głośność ścieżki audio, ilość klatek na sekundę oraz rozdzielczość i proporcje obrazu. Użytkownik może również zdecydować o zaangażowaniu poszczególnych rdzeni procesora w proces konwersji (maksymalnie ośmiu), oczyścić obraz za pomocą opcji „deinterlacing” oraz wymusić synchronizację strumieni audio i wideo. Z pomocą WinX HD Video Converter da się również przycinać oryginalny plik do pożądanej długości i rozmiarów.

Program zawiera w sobie 160 kodeków wideo i 50 kodeków audio, zatem jego uruchomienie nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Ograniczenia!
Testowana wersja jest wersją trial, działającą przez 15 dni. Do korzystania z pełnej wersji konieczne jest wykupienie licencji na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
WinX HD Video Converter DeluxeWinX HD Video Converter Deluxe 5.16.2
Wersja stabilna
45 MB | 2020-12-02

Ilość pobrań: 1959 | W tym miesiącu: 30 | W poprzednim miesiącu: 51

Komentarze (1)
WinX HD Video Converter Deluxe
avatararrow
~Andrzej B | 2014.09.09 13:08
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Idealny program do konwersji plików video. Jako jedyny z kilku które sprawdzałem (łącznie z Power Directorem i CorelVideoStudio) potrafił przekonwertowac plik MKV z 6-kanałową ścieżką audio E-AC-3 do formatu AVI i konwersją audio umozliwiającą słyszenie dźwięku na "normalnym" DVD... Poza tym film z aparatu S-3 - też jako jedyny z kilku - przekonwetował i "obrócił" do właściwej pozycji bez opóźnienia ścieżki Audio. Polecam. Co prawda nie jest demonem prędkości, a raczej jakości - ale szybkość konwersji jest na przyzwoitym, nie irytującym poziomie.
WinX HD Video Converter Deluxe 5.0.7