w
googluj

Video Container Switcher GPL 1.0.24


Video Container Switcher GPL to niewielkie i łatwe w obsłudze narzędzie, służące do zmiany formatu plików wideo za pomocą konwertera FFmpeg bez konieczności ich ponownego kodowania.

Obsługa programu składa się z kilku prostych kroków. Po ściągnięciu i rozpakowaniu archiwum uruchamiamy plik .exe, a następnie wybieramy folder, w którym przechowujemy nasze pliki wideo. Chwilę później aplikacja prosi nas o podanie lokacji, w której zainstalowaliśmy narzędzie FFmpeg. Ważna jest dokładność wybranej ścieżki, ponieważ – w przeciwieństwie do folderu wideo - nie można później jej zmienić z poziomu programu; w takim przypadku konieczna będzie odpowiednia modyfikacja pliku VideoContainerSwitcher.ini.

W oknie głównym programu mamy możliwość wyboru jednego z obsługiwanych formatów wejściowych: .avi, .mpg, .mkv, .flv, .mov oraz .mp4, oraz formatu docelowego (do wyboru .mp4 oraz .mkv). Pliki do konwersji można wybrać ręcznie po wciśnięciu przycisku OK, lub przeciągnąć i upuścić je na wyznaczony obszar.

Video Container Switcher GPL jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych narzędzi do prostej konwersji między formatami plików wideo.

Uwaga!
Do uruchomienia programu potrzebny jest pakiet FFmpeg.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Video Container Switcher GPLVideo Container Switcher GPL 1.0.24
Wersja stabilna
0.67 MB | 2013-06-07

Ilość pobrań: 166 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Video Container Switcher GPL