w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 338
Wszystkich postów: 928382
Wszystkich tematów: 135911

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Video Rotator 4.8.2


Video Rotator to niewielkie, przyjazne narzędzie spełniające dwa zadania - służy zarówno do modyfikowania obrazu w nagraniach wideo jak i masowego konwertowania plików. Aplikacja oferuje kilka podstawowych trybów edycji, takich jak obrót o 90 stopni oraz odbicie lustrzane w pionie lub poziomie. Program działa w trybie wsadowym, pozwalając na obróbkę wielu materiałów na podstawie wcześniej ustalonych parametrów. Co niezwykle istotne, Video Rotator obsługuje kilkanaście popularnych formatów multimedialnych, w tym filmy zapisywane przez urządzenia oparte na systemie iOS (iPhone, iPod Touch, iPad).

Obsługa narzędzia jest niezwykle prosta, głównie za sprawą dobrze przemyślanego, przyjaznego dla początkujących użytkowników interfejsu. Na początku pracy z aplikacją musimy wczytać pliki, które chcemy zmodyfikować. Możemy to zrobić na dwa sposoby - za pomocą standardowego okna dialogowego (wybór pojedynczego pliku lub całego folderu) bądź metody Drag&Drop (wystarczy przeciągnąć dane na główne okno programu). Po skompletowaniu listy filmów, wybieramy docelowy format (MP4, MPG, AVI, MOV, FLV), określamy metodę obracania obrazu oraz wskazujemy katalog docelowy. Przetwarzanie danych rozpoczyna się po naciśnięciu na przycisk "Rotate Videos Now!". Czas trwania tego procesu jest uzależniony od długości obrabianego materiału oraz parametrów sprzętowych komputera - typowo trwa od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Po zakończeniu, zostaniemy powiadomieni stosownym komunikatem dźwiękowym.

Ograniczenia!
Video Rotator jest rozpowszechniany na zasadach licencji shareware. W niezarejestrowanej, testowej wersji programu można zmodyfikować maksymalnie 15 sekund materiału wideo. Szczegółowe informacje na temat warunków użytkowania aplikacji oraz procedury zakupu pełnej wersji, znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Video RotatorVideo Rotator 4.8.2
Wersja stabilna
24.59 MB | 2022-04-25

Ilość pobrań: 2209 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Video Rotator