w
googluj

4K Video to MP3 2.6.1.913


4K Video to MP3 - lekki konwerter, pozwalający na wyodrębnienie ścieżek dźwiękowych z filmów, a następnie zapisanie ich w formacie MP3. Jest to równocześnie kolejna z serii niewielkich, ale przydatnych aplikacji wydanych przez zespół OpenMedia LLC. Podobnie jak inne programy producenta, narzędzie charakteryzuje się bezproblemowym działaniem oraz przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Jedną z największych zalet konwertera jest możliwość pracy z wieloma plikami jednocześnie (tryb wsadowy).

Obsługa programu sprowadza się do wczytania pliku wideo (obsługiwane są wszystkie typowe formaty) za pomocą okna dialogowego lub metody Drag&Drop. Konwersja danych rozpocznie się automatycznie. Postęp procesu możemy śledzić za pomocą paska oraz odświeżanej dynamicznie wartości czasowej. Do dyspozycji mamy również standardowe funkcje, takie jak otwieranie pliku po zakończeniu przetwarzania czy przerywanie/wznawianie/usuwanie zadań. Dodatkowo użytkownik może zmienić domyślny folder zapisu.

4K Video to MP3 jest dostępny za darmo na zasadach licencji freeware. Aplikacja współpracuje z komputerami pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X i GNU/Linux. Przed rozpoczęciem pracy z programem warto zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przewodnikiem wideo.

Uwaga!
Kreator instalacyjny zawiera dodatkowe komponenty różnego typu (między innymi paski narzędziowe do przeglądarek internetowych). Nie są one niezbędne do poprawnego działania aplikacji i należy je zignorować - w tym celu po prostu odznaczamy odpowiednie opcje.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
4K Video to MP34K Video to MP3 2.6.1.913
Wersja stabilna 32-bitowa
32.75 MB | 2019-01-18
4K Video to MP3 2.6.1.913
Wersja stabilna 64-bitowa
32.29 MB | 2019-01-18

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
4K Video to MP3