w
googluj

Sticky Password FREE 8.2.8.4


Sticky Password FREE – program do zarządzania hasłami i danymi logowania do stron internetowych. To darmowe narzędzie pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas, ale także podnieść poziom ochrony naszych danych, którymi posługujemy się w różnych miejscach w sieci.

Darmowa wersja Sticky Password umożliwia dodanie 15 kont użytkownika do pamięci programu. Narzędzie przechowuje hasła i dane formularzy, co czyni je bezpiecznymi. Sam program jest bowiem chroniony hasłem głównym, zaś dostęp do aplikacji, w zależności od ustawień, wymagać może także posiadania specjalnego klucza-penrdive. Ponadto program chroniony jest silnymi algorytmami szyfrowania i zapewnia skuteczną ochronę przed wyłudzeniami i kradzieżą tożsamości przez internet. Oprócz przechowywania danych logowania mamy także możliwość tworzenia notatek, w których możemy przechowywać ważne dane. To znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo.

Korzystając z programu wszystkie dane logowania mamy zgromadzone w jednym, chronionym miejscu, do którego tylko my mamy dostęp. To pozwala na bezpieczne przechowywanie haseł bez obaw, że któregoś z nich zapomnimy lub, że trafią one w niepowołane ręce. Co więcej, formularze i hasła przechowywane w programie są automatycznie uzupełniane na stronach internetowych. Wiąże się to z dużą oszczędnością czasu, wystarczy bowiem jedynie wczytać odpowiednią stronę, a dane logowanie będą już podane. Podobnie jest z formularzami - one także będą automatycznie uzupełniane.

Program posiada możliwość importu bieżących danych z przeglądarek internetowych. To także pozwala na zaoszczędzenie czasu. Wyklucza to konieczność wprowadzania pojedynczo ustawień dla każdego konta, co byłoby z pewnością zadaniem żmudnym i czasochłonnym. Narzędzie współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami.

Program zapewnia ochronę na wielu płaszczyznach. Główne hasło i algorytmy szyfrujące zabezpieczają przed dostaniem się do programu z poziomu komputera. Narzędzie chroni nas również przed keyloggerami i zagrożeniami płynącymi z sieci.

Interfejs jest prosty i przejrzysty, co z kolei wpływa na prostotę obsługi. Program został bowiem dobrze przemyślany, zaś jego obsługa jest bardzo intuicyjna.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
Sticky Password FREESticky Password FREE 8.2.8.4
Wersja stabilna
46 MB | 2020-12-13
przejdź Sticky Password FREE dla Android

Ilość pobrań: 1312 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
Sticky Password FREE
avatararrow
~Monia | 2016.01.29 02:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a ja w zaszyfrowanym programie !
Sticky Password FREE 8.0.5.70
avatararrow
~Lenox L. | 2011.09.11 23:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Hasła to ja mam w głowie.