w
googluj

Sothink Photo Album Maker 2.1 build 987


Sothink Photo Album Maker to darmowe i bardzo przyjazne dla użytkownika narzędzie do tworzenia bardzo efektownych prezentacji ze zdjęciami. Pozwala na tworzenie m. in. interaktywnych pokazów slajdów, klasycznych albumów na strony www czy wygaszaczy ekranu. Wyróżnia się wyjątkową prostotą obsługi, przejrzystym i miłym dla oka interfejsem oraz bogatym zasobem efektów przejść między poszczególnymi zdjęciami.

Aplikacja jest bardzo przejrzysta i dość szybka w działaniu. Choć narzędzie jest tylko w języku angielskim, nawet osoby nie znające tego języka dadzą sobie radę, ponieważ praca z programem jest bardzo intuicyjna. Jest też niezwykle prosta, a to dzięki wbudowanemu kreatorowi prezentacji, który poprowadzi za rękę nawet najbardziej niedoświadczonych użytkowników.

Aby utworzyć prezentację dowolnego rodzaju, musimy najpierw dodać wybrane przez nas zdjęcia. Program obsługuje kilka najpopularniejszych formatów (JPG/JPEG, PNG, BMP, GIF) i nie nakłada ograniczeń co do wielkości plików graficznych.

Kolejnym krokiem jest wybór efektów. Dodane zdjęcia możemy poddać lekkiemu liftingowi (redukcja czerwonych oczu, kontrast, jasność, przycinanie, obracanie, dodawanie tekstu lub ramek). Ponadto, poszczególnym przejściom pomiędzy zdjęciami możemy przyporządkować dowolne spośród ponad 100 (!) efektów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Trzeci krok polega na wzbogaceniu naszej prezentacji tłem muzycznym. Do wyboru jest kilkanaście predefiniowanych motywów, ale możemy również załadować własny plik muzyczny w formacie MP3.

Ostatni krok to generowanie prezentacji. Do wyboru mamy prezentację lokalną (w pliku wykonywalnym EXE lub w formacie flashowym SWF wraz z kodem HTML, niezbędnym do umieszczenia prezentacji na stronie www), sieciową (możemy ją od razu umieścić w Internecie na stronie producenta programu, wymaga to jednak uprzedniej rejestracji) lub klasyczny wygaszacz ekranu.

Sothink Photo Album Maker jest doskonałym kreatorem multimedialnych prezentacji z naszych zdjęć. Jeśli ktoś nie potrzebuje wysublimowanych efektów czy pełnej kontroli nad dodawanym materiałem, z powodzeniem może używać tej aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Sothink Photo Album MakerSothink Photo Album Maker 2.1 build 987
Wersja stabilna
11.45 MB | 2013-05-16

Ilość pobrań: 1227 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Sothink Photo Album Maker
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2018.06.29 10:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do funkcjonowania wymaga Flasha Active X, co oznacza, że jeśli używacie bardziej popularnych obecnie PP API lub NP API - program zamarudzi i nie zastartuje. Nie wydaje mi się, żeby jeden program graficzny był wart regularnego przełączania Flasha.
Sothink Photo Album Maker 2.1 build 987