w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 213
Wszystkich postów: 904180
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6446 dni

Simnet Registry Defrag 2011 3.1.3.2


Simnet Registry Defrag – narzędzie służące do defragmentacji rejestru systemowego. Dzięki tej darmowej aplikacji zachowamy rejestr w dobrym stanie, co znacząco wpłynie na wysoki poziom wydajności systemu.

To małe i poręczne narzędzie zadba o efektywną defragmentację rejestru. Baza danych, jaką jest rejestr, tak jak dysk twardy, ulega fragmentacji. Powoduje to wydłużenie czasu, jaki potrzebny jest na uzyskanie z niego danych, co przekłada się na wolniejszą pracę całego systemu. Z programem Simnet Registry Defrag łatwo i błyskawiczne zdefragmentujemy rejestr i będziemy mogli cieszyć się płynną pracą systemu. Oczywiście, pod warunkiem, że defragmentacji będziemy dokonywali regularnie – tylko wtedy zachowamy wysoką wydajność komputera.

Program ten został zaprojektowany tylko do defragmentowania rejestru - jego rozmiary są więc niewielkie. Pochłania także bardzo mało zasobów procesora i pamięci RAM. Ponadto, narzędzie to posiada prosty i przyjazny interfejs, pozbawiony zbędnych dodatków, dzięki czemu jest ono łatwe w obsłudze, zaś informacje podawane użytkownikowi czytelne.

Simnet Registry Defrag samodzielnie dba także o bezpieczeństwo – przed każdorazową operacją wykonuje on kopię zapasową rejestru. Ma to uchronić przed skutkami ewentualnych błędów, jakie mogą pojawić się czasami przy defragmentacji. Warto jednak pamiętać, by podczas analizowania i defragmentowania rejestru przerwać pracę i wyłączyć zbędne aplikacje. Ułatwi to pracę programu i podniesie efektywność tej czynności, a także zminimalizuje ryzyko pojawienia się błędów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Simnet Registry DefragSimnet Registry Defrag 2011 3.1.3.2
Wersja stabilna
0.66 MB |2011-06-16

Ilość pobrań: 780 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Simnet Registry Defrag
avatararrow
~MrEco | 2011.07.27 22:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam, Naprawdę fajny programik i do tego za free.