w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 398
Wszystkich postów: 937725
Wszystkich tematów: 138326

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni
pl

recALL 16.12


recALL to bardzo dobre narzędzie do odzyskiwania haseł i kluczy licencyjnych dla najpopularniejszego oprogramowania dostępnego na rynku (przeglądarki internetowe, programy do obsługi poczty elektronicznej, komunikatory, klienci FTP, menedżery baz danych, archiwizery, pakiety biurowe, klienci VNC). Aplikacja wyróżnia się wysoką skutecznością działania - pozwala na odczytanie archiwalnych i głęboko ukrytych informacji.

Program posiada przyjazny dla początkującego użytkownika, polskojęzyczny interfejs. Zbudowany jest on w postaci kreatora, który przeprowadzi nas przez wszystkie operacje potrzebne do poprawnego odzyskania danych. Aplikacja oferuje trzy tryby działania:
• pełne skanowanie dysku twardego i rejestru systemowego (może trwać nawet kilkadziesiąt minut, dlatego warto uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości),
• przeszukiwanie wskazanej przez użytkownika lokalizacji,
• emulowanie serwerów (przydatne do odzyskiwania danych dla protokołów POP3, SMTP, FTP).

Po zakończeniu analizy, na liście zostaną wyświetlone wszystkie odczytane informacje. Zawartość spisu można następnie zapisać na dysku twardym w formatach TXT lub CSV. Ważną cechą narzędzia jest możliwość przerwania skanowania w dowolnym momencie - funkcja ta może przydać się w sytuacji, w której szybko zostały znalezione potrzebne nam dane identyfikacyjne.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Obsługiwane oprogramowanie to między innymi: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, WinZIP, The Bat!, IncrediMail, Microsoft Outlook, Thunderbird, AQQ, Google Talk, Kadu, Miranda, Pandion, Pidgin, Tlen, WTW, CoreFTP, SmartFTP, FileZilla, Total Commander, WinSCP, UltraVNC, RealVNC, NoIP, Płatnik, Internet Download Manager, WinZIP, PowerArchiver, pdfFactory, Nero, Microsoft Office, FinePrint, narzędzia z serii Maestro. Pełne zestawienie dostępne jest na oficjalnej stronie produktu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (17 głosów)

Strefa Download programu
recALLrecALL 16.12
Wersja stabilna
2.99 MB | 2016-12-04
przejdź
recALL Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3708 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
recALL
avatararrow
~mk | 2013.07.18 17:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jest już nowa wersja programu 13.07
recALL 13.04