w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 155
Wszystkich postów: 913910
Wszystkich tematów: 130472

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

Passware Kit Standard 2023.3.1


Passware Kit Standard to program do odzyskiwania zapomnianych haseł do najbardziej popularnych typów plików, dysków twardych oraz hasła do praw administracyjnych systemu operacyjnego.

Pierwszą możliwością jest odzyskanie dostępu do zabezpieczonych plików pakietu Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint) oraz archiwów RAR, ZIP. Tutaj nie da się wyciągnąć gotowego hasła, więc trzeba skorzystać z metod brutalnych: bruteforce, słownikowa, itp.

Drugą możliwością jest wyciągnięcie haseł z aplikacji, w których zaznaczyliśmy opcję zapamiętywania haseł, a więc np. odzyskanie hasła do skrzynek pocztowych z programów Microsoft Outlook, Outlook Express, odczytanie haseł do stron internetowych zapisanych w przeglądarkach (Firefox, Chrome, Opera, itp.), resetowanie hasła do Internet Explorer Content Advisor lub wyciągnięcie haseł do sieci internetowych, jeśli ustawiliśmy automatyczne łączenie się z wybraną siecią.

Passware Kit pozwala na stworzenie bootowalnej płyty CD-ROM, która zresetuje hasło administratora systemu operacyjnego Windows.

Ostatnim typem haseł, jakie aplikacja potrafi wyświetlić, jest hasło dostępu do dysków twardych z szyfrowaniem BitLocker bądź TrueCrypt.

Ciekawą opcją jest również wyszukanie wszystkich plików chronionych hasłem aby później zlecić aplikacji próbę złamania haseł do tych plików.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, ogranicza się praktycznie do wybrania zadania, wskazania pliku i czekania na wynik. W niektórych przypadkach możemy również skorzystać z dostosowania działania, lecz dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są standardowe ustawienia, które w większości przypadków okażą się wystarczające.

Niestety, dość poważną wadą jest ograniczenie wersji demo - dla wszystkich z odczytanych haseł pojawią się tylko po 3 pierwsze znaki. Jednak czasem tyle wystarczy, aby przypomnieć sobie dalszą część klucza.

Uwaga!
Producent na swojej stronie umożliwia pobranie, wypróbowanie i kupno innych wersji programu, różniących się możliwościami i ceną :
Passware Kit Basic
Passware Kit Standard Plus
Passware Kit Business
Passware Kit Forensic

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
Passware Kit StandardPassware Kit Standard 2023.3.1
Wersja stabilna
250 MB | 2023-08-08

Ilość pobrań: 2889 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (1)
Passware Kit Standard
avatararrow
~Paulin | 2011.07.27 11:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie odzyskał bezproblemowo hasło ważnego dokumentu.