w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 88
Wszystkich postów: 904609
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6928 dni
pl

Recover Keys 11.0.4.229


Recover Keys - mały program umożliwiający odczytanie kluczy instalacyjnych do zainstalowanych aplikacji z rejestru systemu Windows.

Program pozwala na skanowanie komputera lokalnego, zdalnego, kilku komputerów innego systemu Windows znajdującego się na tym samym komputerze lub innej gałęzi rejestru podając ścieżkę do jej położenia. Po wybraniu jednej z tych opcji Recover Keys przejdzie do przeszukiwania rejestru w celu odnalezienia kluczy. Na koniec zostanie wyświetlona czytelna lista wszystkich wpisów zawierających klucze z opisem mówiącym, do jakiego programu należą. Program znajduje praktycznie wszystkie klucze, jakie były wpisywane przy instalowaniu programów (wszystkie, które są zapisane w rejestrze), w tym także kody instalacyjne do systemów operacyjnych Windows oraz pakietu Office. Listę możemy zapisać do pliku w formacie HTML, TXT, CSV, XML, XLS, DOC, RTF oraz PDF, a także wydrukować. Ponadto Recover Keys pozwala na zmianę kluczy zapisanych w rejestrze na dowolny inny.

Preferencje aplikacji nie są zbyt szerokie i pozwalają jedynie na zmianę języka, ograniczenie skanowania do wybranych gałęzi rejestru (HKEY_LOCAL_MACHINE, HKEY_CURRENT_USER, HKEY_CLASSES_ROOT oraz HKEY_USERS), filtrowanie przez wybór nazw obsługiwanych programów z listy oraz dostosowanie ustawień dotyczących automatycznej aktualizacji.

Program rozpowszechniany jest na płatnej licencji, poniższy link prowadzi do wersji demo, która wyświetla jedynie pierwsze cztery znaki wszystkich znalezionych kodów.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Recover KeysRecover Keys 11.0.4.229
Wersja stabilna
8.58 MB | 2018-12-13

Ilość pobrań: 2584 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (4)
Recover Keys
avatararrow
~Karol | 2014.06.22 19:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo fajny program. Wystarczy do niego systemowy notatnik, w którym się zapisze klucze ze swoich programów i później zamiast w ten program kliknąć sobie w ten notatnik, żeby mieć iluzję pełnej wersji tego programu... i to za FREE. (Nie wiem tylko po co).
Recover Keys 8.0.3.110
avatararrow
~ALF | 2014.06.17 13:27
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W zasadzie ten program jest nic nie wart. I co mi z tego, że pokaże mi klucze, które sam musiałem najpierw wpisać do instalowanych programów?. Klucz do Windows jest nawet naklejony na obudowie komputera, a pozostałe na pewno każdy ma gdzieś zapisane.
Gdyby ten program sam generował klucze do instalowanych programów, to dla niejednego byłby wart majątek, ale tak?...
Jak można płacić za coś o czym się dobrze wie, bo samemu się to robiło. I po co zmieniać klucze, skoro programy na nich działają. Nawet, gdyby to była pełna wersja do pobrania na pewno nie cieszyła by się dużym powodzeniem. Natomiast wersja z ograniczeniem, które pozwala tylko na pokazaniu pierwszych liter tych kluczy z całą pewnością nikomu się na nic nie przyda.
Recover Keys 8.0.3.110
avatararrow
~jacek | 2014.06.10 20:12
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
niech tego nikt nie pobiera bo to dno i nic komu z tego bo nie pokazuje nic
Recover Keys 8.0.3.110
avatararrow
~Lizi | 2011.08.01 16:00
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przydałoby się takie coś, ale bez ograniczeń.