w
googluj

OMessenger 7.0.83


OMessenger to komunikator internetowy, który pozwala na bezpośrednią wymianę wiadomości nie tylko w formie czatu, ale również pod postacią tak zwanych ogłoszeń i typowych wiadomości e-mail. Pozwala także na przesyłanie plików, tworzenie grupowych konferencji oraz realizowanie rozmów głosowych. Program na tle konkurencji wyróżnia się współpracą z wieloma platformami, przez co może okazać się idealnym rozwiązaniem korporacyjnym, które może zostać zastosowane również z wykorzystaniem serwerów.

Interfejs programu nie jest rozbudowany, ale podczas pracy z aplikacją, użytkownikowi nie brakuje niezbędnych narzędzi do szybkiego komunikowania się z innymi. Dzięki temu obsługa okazuje się wyjątkowo prosta dla każdego użytkownika domowego lub pracownika firmy, bez względu na jego poziom biegłości obsługi komputera. Jedynym gadżetem niezwiązanym z funkcjonalnością, w który został wyposażony OMessenger, jest możliwość zmiany kolorów okna aplikacji oraz nałożenia na nie kilku motywów graficznych.

Warto zwrócić uwagę na możliwość instalacji dodatków, dzięki którym między innymi zarządzanie programem okaże się dużo łatwiejsze i bardziej rozbudowane. Rozszerzenia dostępne są z poziomu strony internetowej producenta, część z nich jest darmowa.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest do 20 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
OMessengerOMessenger 7.0.83
Wersja stabilna
6 MB | 2017-09-06

Ilość pobrań: 206 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
OMessenger