w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 526
Wszystkich postów: 944381
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Microsoft Office Compatibility Pack 4.0


Microsoft Office Compatibility Pack to dodatek do pakietu Office. Jest to zestaw plików dla użytkowników posługujących się starszymi wersjami (2000, XP i 2003) tego popularnego zestawu biurowego. Paczka dodaje do niego możliwość otwierania i zapisywania dokumentów w formacie Open XML, znanym z kolejnych wydań Office. Posiadają one następujące rozszerzenia: DOCX, XLSX, PPTX. Co ciekawe, Microsoft Office Compatibility Pack jest także zgodny z czytnikami dokumentów: Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 i PowerPoint Viewer 2003.

Instalacja dodatku jest bardzo prosta - poradzą sobie z nią nawet mniej doświadczeni użytkownicy komputera. Wystarczy uruchomić pobrany plik, zaakceptować umowę licencyjną i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po skopiowaniu danych na dysk, pakiet rozszerzony o nowe możliwości będzie gotowy do pracy. Aby się o tym przekonać, wystarczy sprawdzić listę obsługiwanych formatów w oknie dialogowym otwierającym/zapisującym pliki.

Projekt jest dostępny bezpłatnie. Na stronach Microsoftu znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat instalacji, zgodności i wymagań.

Wymagania!
Przed instalacją dodatku należy upewnić się, że posiadamy wszystkie istotne aktualizacje o wysokim priorytecie - są one wymagane do poprawne działania Microsoft Office Compatibility Pack. Jeśli tak nie jest, należy uzupełnić braki, na przykład za pośrednictwem witryny Microsoft Update.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Office Compatibility PackMicrosoft Office Compatibility Pack 4.0
Wersja stabilna
37.25 MB | 2012-05-16

Ilość pobrań: 5891 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Microsoft Office Compatibility Pack