w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 414
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni
pl

KbdKaz 500 1.9


KbdKaz to dodatek do systemu operacyjnego. Aplikacja wprowadza do Windowsa nowy układ klawiatury. Głównym zadaniem projektu jest ułatwienie dostępu do znaków, których nie ma na fizycznym urządzeniu podłączonym do komputera - mogą to być symbole matematyczne lub litery zaczerpnięte z różnych języków. W standardowej sytuacji należy skorzystać z tablicy znaków, innego układu lub kodu wpisywanego z klawiszem ALT. Z pomocą przychodzi KdbKaz, który oferuje szybki dostęp do kilkuset dodatkowych symboli. Ich wprowadzanie jest możliwe dzięki kilku prostym zasadom, opierającymi się na podobieństwie wyglądu i znaczenia, nazwach angielskich czy bliskości na klawiaturze. Dodatkowo, program zmienia zasadę działania niektórych klawiszy, takich jak kropka dziesiętna czy przycisk oznaczony numerem 102.

Instalacja programu jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać wersję językową i dostosować opcje. Możemy ustawić nowy układ klawiatury jako domyślny dla systemu operacyjnego, skopiować na dysk skróty do panelu konfiguracyjnego i instrukcji, a także wyłączyć sekwencję klawiszy dostępu dla języków. Usunięcie narzędzia również odbywa się za pośrednictwem instalatora.

KbdKaz jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware), niemniej jeśli ułatwia nam on codzienną pracę, można skorzystać z opcji donacji. Do programu dołączona została zasobna w informacje instrukcja obsługi w języku polskim. Warto zapoznać się z tymi materiałami w razie jakichkolwiek problemów z obsługą nowego układu klawiatury.

Uwaga!
Klawiatura KbdKaz 500 jest dostępna w kilku wersjach językowych (amerykańska, polska, niemiecka, hiszpańska). Na portalu znajdziemy odnośnik do polskiego wydania, pozostałe pobierzemy z oficjalnej strony projektu.

Wymagania!
Do zainstalowania aplikacji potrzebne są uprawnienia administratora, a po zakończeniu kopiowania danych należy ponownie uruchomić komputer. W systemach Windows 2000/XP należy samodzielnie dodać układ klawiatury za pomocą Panelu Sterowania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (11 głosów)

Strefa Download programu
KbdKaz 500KbdKaz 500 1.9
Wersja stabilna
2.75 MB | 2015-09-23

Ilość pobrań: 653 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
KbdKaz 500