w
googluj

Memeo Connect 2.1.0 Release 2461


Memeo Connect - program ułatwiający wgrywanie plików do serwera Google Dokumenty, zarządzanie nimi oraz ich usuwanie.

Zaraz po zainstalowaniu programu na naszym komputerze pojawia się wirtualny dysk, który możemy znaleźć w katalogu Komputer pod nazwą Memeo GDrive. Gdy do niego wejdziemy, zobaczymy dokładnie te pliki, które znajdują się na naszym wirtualnym serwerze Google. Stąd dostępne są opcje otwierania plików, kopiowania ich na dysk twardy, zmiany nazwy oraz usuwania z sieci.

O wiele więcej opcji udostępnia nam natomiast okno aplikacji Memeo Connect. Po zalogowaniu się na swoje dane podobnie zobaczymy spis wszystkich plików. Jednak tutaj zarządzając plikami dostępne są również oznaczanie ich gwiazdką, ukrywanie, otworzenie pliku korzystając z aplikacji naszego systemu lub otwieranie w trybie online przez aplikacje Google. Narzędzie ponadto umożliwia wgrywanie nowych plików za pomocą przeniesienia ich w odpowiedni obszar okna oznaczony jako Drag and Drop. W każdym momencie istnieje również możliwość obejrzenia listy osób, które mają dostęp do naszego pliku.

Z lewej strony aplikacji widzimy zakładki, które pozwalają na selekcję plików przez wybór typu dokumentu, wejście do kosza, przeglądanie plików ukrytych lub obejrzenie kolejki plików do wysłania. Jeśli na dysku znajduje się na tyle dużo plików, że selekcja ta nie pomoże w szybkim znalezieniu dokumentu, to możemy skorzystać również z wbudowanej wyszukiwarki znajdującej się na górze okna.

Jeżeli stosunkowo często korzystamy z Google Dokumenty, to aplikacja okaże się doskonałym usprawnieniem pracy z tymi plikami. Aplikacja jest płatna - 9$. Za darmo możemy korzystać z aplikacji przez 30 dni.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Memeo ConnectMemeo Connect 2.1.0 Release 2461
Wersja stabilna
8.1 MB |2011-10-12

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Memeo Connect
avatararrow
~Rzepa | 2011.10.12 18:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie jest PL ?