w
googluj

mHotspot Lite 7.8.8.9


mHotspot Lite to proste narzędzie do współdzielenia Internetu. Aplikacja pozwala na stworzenie punktu dostępowego opartego o sieć WiFi. W ten sposób udostępnione połączenie jest dostępne dla większości nowoczesnych urządzeń (smartfony, telefony komórkowe, tablety, odtwarzacze multimedialne). Program przyda się do wymiany plików w sieci oraz udostępniania połączenia mobilnego. Jest także całkiem niezłym sposobem na tymczasowe zwiększenie zasięgu sieci domowej.

Konfiguracja programu jest bardzo prosta. Po uruchomieniu narzędzia przechodzimy na kartę Setup, a następnie podajemy podstawowe dane (nazwa punktu dostępowego, hasło). Następnie należy dokonać kilku zmian w konfiguracji systemu operacyjnego (przechodzimy do okna Centrum sieci i udostępniania). Szczegółowe informacje o tym etapie znajdują się w krótkim poradniku. Redakcja poleca także instrukcję w formie wideo. Po zakończeniu i przejściu na kartę Hostspot można uruchomić działanie wirtualnego rutera. Warto nadmienić, że mHotspot Lite konfigurujemy jednorazowo - nasze preferencje zostaną zapamiętane po ponownym uruchomieniu komputera.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji Adware - w głównym oknie wyświetlane są niezbyt uciążliwe reklamy.
Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
mHotspot LitemHotspot Lite 7.8.8.9
Wersja stabilna
1.42 MB | 2018-07-08

Ilość pobrań: 2319 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
mHotspot Lite