w
googluj

TCP Optimizer 4.1.0


SpeedGuide TCP Optimizer to niewielkie narzędzie do optymalizacji połączenia sieciowego. Aplikacja modyfikuje ustawienia zapisane w rejestrze systemowym i plikach konfiguracyjnych - zmiany te mogą w widocznym stopniu przyspieszyć Internet.

Obsługa programu składa się z kilku nieskomplikowanych kroków - program proponuje bowiem optymalny zestaw wartości. Do przyspieszenia połączenia sieciowego wystarczy podanie prędkości Internetu, wybranie optymalnego trybu działania i naciśnięcie na przycisk "Apply changes". Użytkownik może również stworzyć kopię zapasową ustawień lub przywrócić domyślną konfigurację systemu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował możliwość modyfikacji poszczególnych atrybutów (TTL, priorytety, cache, obsługa błędów) oraz prosty edytor rejestru.

Co ciekawe, SpeedGuide TCP Optimizer wyposażony jest także w prosty silnik testujący. Moduł pozwala na połączenie się z wybraną listą hostów i zbadanie podstawowych parametrów (opóźnienie, największy możliwy rozmiar pakietu).

Aplikacja do pobrania bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Co niezwykle istotne, program jest kompatybilny z niemal wszystkimi wersjami systemu Microsoft Windows (począwszy od wersji 9x). Składa się z jednego pliku wykonywalnego, który można skopiować na dowolny nośnik i zabrać na przykład do znajomego. Interfejs i dokumentacja (dostępna w trybie online) w angielskiej wersji językowej. Na oficjalnej stronie programu można zapoznać się także z zestawem innych prostych narzędzi, których użycie może dodatkowo poprawić wydajność połączeń.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (13 głosów)

Strefa Download programu
TCP OptimizerTCP Optimizer 4.1.0
Wersja stabilna
0.66 MB | 2019-02-22

Ilość pobrań: 14960 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (3)
TCP Optimizer
avatararrow
~Elo | 2011.10.20 17:39
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@InseMinator, u mnie działa jak najbardziej ok
avatararrow
~InseMinator | 2011.10.20 17:23
-6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bajzel na stronie - link pobierz nie działa
avatararrow
~Siti | 2011.09.19 20:06
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Będzie działać na Neostradzie?