w
googluj
pl

Legimi 1.50


Legimi to prosta aplikacja służąca do czytania książek elektronicznych oraz korzystania z usług księgarni z e-bookami. Program umożliwia ponadto wysłanie na serwer usługi własnych publikacji zgromadzonych na dysku, aby możliwe było czytanie ich na innych komputerach bądź na urządzeniach mobilnych, na które producent również przygotował odpowiednie aplikacje.

Rosnąca popularność e-booków, czyli książek, czasopism, gazet, komiksów w formie elektronicznej sprawia, że przybywa serwisów oferujących tego typu treści. Cyfrowe publikacje są zazwyczaj tańsze niż drukowane odpowiedniki, nie zajmują miejsca na półce, można zabrać wraz z np. smartfonem wiele takich książek bez dźwigania dodatkowych kilogramów. W Legimi dzięki synchronizacji między urządzeniami z wykorzystaniem chmury nie ma obaw, żeby jakiś e-book został na komputerze domowym i tylko tam - mając dostęp do Internetu cały zgromadzony zbiór odczytamy w innym miejscu.

Interfejs aplikacji jest bardzo wyraźny, ale raczej ubogi i nie do końca intuicyjny np. przy wracaniu do okna głównego z dalszych okien. Ustawienia programu pozwalają np. wybrać publikacje w konkretnych językach widoczne w katalogu, zmienić opcje formatowania czytanego tekstu, dostosować synchronizację. Dzięki tej ostatniej opcji zakupione lub pobrane za darmo książki ze strony Legimi (do której kieruje przycisk Katalog) można łatwo wprowadzić do programu i czytać. Uprzyjemnić lekturę mogą takie funkcje jak ustawienie zakładek, podręczny notatnik, szybkie przechodzenie między kolejnymi rozdziałami czy tryb nocny, zamieniający kolor tła z kolorem tekstu.

Uwaga!
Aby korzystać z programu należy się bezpłatnie zarejestrować na stronie usługi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
LegimiLegimi 1.50
Wersja stabilna
24.7 MB | 2012-01-15

Ilość pobrań: 2847 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (1)
Legimi
avatararrow
~Alek | 2012.01.15 04:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Radzi sobie bardzo dobrze z czytaniem.
Legimi 1.50