w
googluj

Zinio Reader 4.2.3972


Zinio Reader to wygodny czytnik publikacji elektronicznych zgromadzonych w oficjalnym sklepie producenta. Wśród publikacji znajdziemy najpopularniejsze międzynarodowe czasopisma i gazety (NewScientist, Photographer, The Economist, National Geograpgic, PC Gamer, Vogue, Chip, Cosmopolitan, Le Point i inne). Narzędzie wyróżnia się wysoką uniwersalnością - oprócz wydania dla systemu Windows, dostępne są również dedykowane edycje dla iOS, Android, Mac OS X. Pliki można także wyświetlać przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej.

Zinio Reader składa się z dwóch współgrających ze sobą modułów: biblioteki i czytnika. Pierwszy z nich jest odpowiedzialny za pobieranie i prezentowanie wszystkich materiałów nadających się do przeglądania - w łatwy sposób listę czasopism posortujemy według daty lub nazwy. Bardziej rozbudowane możliwości wiążą się z przeglądaniem publikacji. Czytnik pozwala na:
- skalowanie i przesuwanie widoku,
- wyszukiwanie fraz,
- tworzenie zakładek i notatek,
- wycinanie i zapisywanie interesujących fragmentów,
- wyświetlanie wszystkich stron w postaci kafelek lub listy,
- przeglądanie dokumentów w trybie pełnoekranowym,
- drukowanie plików,
- odtwarzanie materiałów multimedialnych (muzyka, filmy, animacje),
- współdzielenie danych w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace i wiele innych),
- generowanie odnośników i widżetów.

Dodatkowe opcje konfiguracyjne aplikacji nie są zbyt rozbudowane, niemniej pozwalają na zmianę kilku właściwości czytnika (interwał sprawdzania nowych publikacji, sposób pobierania dokumentów, działanie trybu bezpiecznego, widoczność pasków narzędziowych w trybie pełnoekranowym, animacja zmiany stron, widok dokumentu).

Zinio Reader jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program posiada przyzwoitą dokumentację oraz wyświetla w trakcie swojego działania podpowiedzi kontekstowe.

Uwaga!
Do korzystania z czytnika niezbędne jest zalogowanie się na konto założone na serwerach producenta. Możemy je stworzyć za pomocą prostego formularza. Zdecydowana większość magazynów ze sklepu Zinio jest dostępna odpłatnie - w zbiorach znajdziemy jednak kilkanaście darmowych czasopism.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga środowiska uruchomieniowego Adobe AIR.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Zinio ReaderZinio Reader 4.2.3972
Wersja stabilna
5.25 MB | 2012-11-22

Ilość pobrań: 314 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Zinio Reader
avatararrow
~Piotr | 2014.02.03 18:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program to wielka porażka !!!!!!!!!!!!!!!
Zinio Reader 4.2.3972