w
googluj

GonVisor 2.81.01


GonVisor to program stworzony przede wszystkim dla miłośników komiksów i elektronicznych czasopism, bowiem pozwala na przeglądanie tego typu plików, jak również zarządzanie nimi, nieznaczne modyfikowanie i wydruk (obsługiwane są formaty cbr, cbz, cba, CB7, zip, 7zip, rar, ace). Dodatkiem jest możliwość przeglądania standardowych plików graficznych. Integracja programu z eksploratorem systemowym przekłada się na wygodniejsze wyszukiwanie niedawno otwartych dokumentów oraz wykorzystanie metody "przeciągnij i upuść" (drag and drop) pozwalającej w ten sposób importować do programu pliki.

Na uwagę zasługuje znakomicie rozwinięta przeglądarka plików, w której zaimplementowano możliwość wykorzystania skrótów klawiaturowych oraz nietypowych kliknięć myszy, co przekłada się na dużo wygodniejsze, a przede wszystkim szybsze korzystanie z programu. Choć poziom atrakcyjności interfejsu na to nie wskazuje, GonVisor wykorzystuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się nas stabilność pracy i szybkość otwierania dokumentów, która stoi na wysokim poziomie. Wygodny jest tryb pełnoekranowy, który domyślnie uruchamia się dwukrotnym kliknięciem myszy na obszarze wyświetlanego dokumentu.

Nawigację ułatwiają dodatkowo skróty do kolejnych stron wyświetlane w formie listy w prawej części okna programu, jak również opcja wyświetlenia miniatur wszystkich stron z danego dokumentu. W przypadku trudności w obsłudze programu z pomocą przyjdą nam nagrania wideo na stronie producenta, które, zachowując formę tutoriali, szybko i skutecznie przedstawiają wiele możliwości aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
GonVisorGonVisor 2.81.01
Wersja stabilna
1.99 MB | 2023-03-31

Ilość pobrań: 520 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
GonVisor