w
googluj

CBR Reader 1.0


CBR Reader to prosty, szybki i w pełni bezpłatny czytnik dokumentów zapisanych przy użyciu metody CBA (Comic Book Archive). Jest to jeden z najczęściej spotykanych sposobów prezentowania i wyświetlania komiksów i książek zawierających dużą ilość ilustracji - poszczególne strony oraz dodatkowe informacje (między innymi o autorze) są przechowywane w pojedynczym, archiwalnym pliku. Program bez problemu odczytuje następujące formaty: CBR, CBZ, CB7, CBT, CBA.

Główną zaletą aplikacji jest wygodny i intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikowi na pełne skupienie na wyświetlanej treści. Do dyspozycji odbiorcy oddano szereg narzędzi, umożliwiających przechodzenie pomiędzy kolejnymi stronami czy też manipulowanie rozmiarem obrazków. Całość dopełniają wygodne i dosyć standardowe skróty klawiaturowe. Dodatkowe opcje programu CBR Reader nie są imponujące, niemniej mogą być równie przydatne. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwość konwertowania komiksów do popularnych formatów graficznych (BMP, JPEG, GIF, PNG). Oprócz tego możemy przejść do trybu pełnoekranowego lub ustawić aplikację jako domyślny czytnik komiksów (opcja "Associate File Extension").

CBR Reader jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CBR ReaderCBR Reader 1.0
Wersja stabilna
1.02 MB | 2013-09-18

Ilość pobrań: 11556 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
CBR Reader