w
googluj

Kindle for PC 1.21.48017


Kindle for PC to przyjazne narzędzie do czytania książek, prasy oraz publikacji elektronicznych zakupionych w sklepie Amazon. Stanowi bardzo dobre uzupełnienie czytnika Kindle oraz innego sprzętu multimedialnego (telefony z systemami Android, iOS, BlackBerry). System automatycznej synchronizacji Whispersync umożliwia bowiem synchronizowanie postępu w lekturze pomiędzy wszystkimi wymienionymi urządzeniami.

Program oferuje szereg opcji ułatwiających czytanie dłuższych partii tekstu. Dużą zaletą jest przede wszystkim czytelność i prostota interfejsu. Użytkownik może także w łatwy sposób dostosować wygląd wirtualnej książki do swoich potrzeb. W prosty sposób zmienić można rozmiar czcionki, ilość słów w linii, kolor tła czy jasność. Podczas lektury można skorzystać natomiast ze standardowych opcji, takich jak:
- oznaczanie fragmentów tekstu innym kolorem,
- system zakładek,
- podgląd spisu treści,
- szybkie przewijanie pomiędzy stronami,
- wyszukiwanie tekstu,
- dodawanie notatek,
- kopiowanie do schowka,
- podgląd definicji słownikowych,
- przeglądanie informacji o książce (dane pobierane są z popularnej encyklopedii Shelfari),
- szybkie przejście do wyszukiwarki internetowej lub Wikipedii.

Kindle for PC pozwala także na utrzymanie porządku w bibliotece - program umożliwia tworzenie tak zwanych kolekcji. Podział zależy od fantazji użytkownika, typowo może dotyczyć on gatunków czy nazwisk autorów. Warta uwagi jest również integracja z menu kontekstowym paska zadań.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Warto jednak nadmienić, że zdecydowana większość zgromadzonych w zasobach Amazon książek jest dostępna po wniesieniu opłaty. Ceny są dosyć zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Do paczki instalacyjnej dołączone są przykładowe lektury, pozwalające na zapoznanie się z oferowanymi przez aplikację funkcjami.

Wymagania!
Do poprawnego działania programu niezbędna jest rejestracja konta w sklepie Amazon.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kindle for PCKindle for PC 1.21.48017
Wersja stabilna
53.3 MB | 2017-10-24

Ilość pobrań: 682 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Kindle for PC