w
googluj

IKARUS anti.virus 2.8.40


IKARUS anti.virus to rozbudowane oprogramowanie antywirusowe, które cechuje się prostotą obsługi oraz dobrą funkcjonalnością. Wykrywa całą masę szkodliwych aplikacji i narzędzi, dodatkowo na bieżąco analizując naszą pocztę pod katem Spamu oraz dysku komputera w celu wyszukiwania na nich wcześniej zainstalowanego oprogramowania, które mogłoby zaszkodzić bezpieczeństwu użytkownika.

Już podczas instalacji kreator prosi nas o wprowadzenie kilku podstawowych opcji związanych z funkcjonowaniem programu, wobec czego warto o chwilę uwagi podczas przechodzenia kolejnych kroków instalatora. Gdy program zostanie już prawidłowo zainstalowany, możemy zapomnieć o jego istnieniu, ponieważ sprawnie działa w tle, na bieżąco analizując zachodzące w systemie zmiany, aby wykryć ewentualne zagrożenia. Każde niepokojące zachowanie aplikacji trzecich raportowane jest przez aplikację w formie czytelnych komunikatów na ekranie.

Dodatkowymi możliwościami programu jest uruchomienie skanowania całego komputera (z podziałem na konkretne dyski lub partycje, ale także całego systemu). Umożliwi to wykrycie aktualnie znajdujących się na komputerze programów szpiegowskich oraz innych aplikacji mogących ingerować w bezpieczeństwo danych użytkownika. Tego typu skanowanie można również dodać do wbudowanego w program harmonogramu, aby na przykład uruchamiać je co tydzień o tej samej porze dnia.

Uwaga!
Instalator programu automatycznie sprawdza aktualność wersji i w razie potrzeby pobiera najnowszą edycję.

Ograniczenia!
Darmowa licencja pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni bez ograniczeń.

Wymagania!
Aby aktywować licencję testową, konieczne jest zarejestrowanie się na stronie producenta, w celu uzyskania kodu licencyjnego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
IKARUS anti.virusIKARUS anti.virus 2.8.40
Wersja stabilna
25.99 MB | 2015-10-21

Ilość pobrań: 468 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
IKARUS anti.virus