w
googluj
pl

FM Antivirus 2015


FM Antivirus to przyjazny w obsłudze pakiet oprogramowania antywirusowego, który swoją funkcjonalnością powinien zadowolić wszystkich użytkowników komputera. Składa się z wygodnych części, z których każda odpowiedzialna jest za innego typu zagrożenia płynące na przykład z Sieci. Można je dowolnie konfigurować oraz włączać działanie tylko niektórych z nich.

Obsługa pakietu jest bardzo prosta - po instalacji, która automatycznie wykrywa ewentualną obecność innych programów tego typu na komputerze (które w takiej sytuacji należy odinstalować), program jest całkowicie gotowy do pracy. Automatycznie instalowane są odpowiednie dodatki do przeglądarek internetowych, które zwiększają bezpieczeństwo odwiedzanych stron, ostrzegając przed podejrzanymi witrynami internetowymi. Wyniki tego typu podejrzeń prezentowane są, na przykład w przypadku przeglądarki Google, bezpośrednio przy wynikach wyszukiwania, co pozwala zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie jeszcze przed kliknięciem w wybrany link.

Pakiet wyposażony został także w rozbudowaną ochronę bankowości, która podczas korzystania z internetowego dostępu do konta bankowego, ogranicza połączenia sieciowe tylko do tych niezbędnych do uwierzytelnienia klienta oraz transakcji, przez co ryzyko włamania do naszego komputera w tym czasie jest minimalizowane.

FM Antivirus instaluje również przyjazny w obsłudze widżet pulpitu, dzięki któremu użytkownik posiada szybki dostęp do wybranych funkcji oprogramowania bez konieczności uruchamiania okna aplikacji. Ciekawą funkcją programu jest możliwość generowania raportów bezpieczeństwa po kilku dniach korzystania z programu.

Uwaga!
Instalator programu wymaga połączenia z Internetem. Podczas instalacji warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ trwa ona stosunkowo długo niezależnie od szybkości połączenia internetowego, gdyż połączona jest ze wstępnym skanowaniem komputera.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu funkcjonuje 30 dni. Po tym czasie, aby nadal cieszyć się ochroną komputera, należy wykupić pełną licencję. Producent udostępnia wersję roczną lub dwuletnią w konfiguracjach z licencją na 1, 3 lub 5 komputerów.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
FM AntivirusFM Antivirus 2015
Wersja stabilna
2.61 MB | 2015-03-19

Ilość pobrań: 803 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
FM Antivirus