w
googluj
pl

Arcabit AntiVirus 2016


Arcabit AntiVirus toprogram antywirusowy stworzony przez polskiego producenta, którego cechami szczególnymi jest przede wszystkim prostota obsługi oraz ciekawe tryby pracy, z których najciekawszy stworzony został specjalnie z myślą o graczach. Skuteczność aplikacji stoi na wysokim poziomie, jednak jest to okupione stosunkowo wysokim zużyciem pamięci operacyjnej komputera, kiedy antywirus jest aktywny.

Bezpieczeństwo zagwarantowane jest poprzez stale aktualizowaną bazę szkodliwego oprogramowania oraz współpracę programu z chmurą, do której automatycznie przesyłane są informacje o szkodliwym kodzie i aplikacjach od wszystkich użytkowników programu, aby specjaliści mogli zająć się ich analizą, a w efekcie zwiększyć skuteczność pracy AntiVirusa na komputerach pozostałych użytkowników w kraju czy na świecie.

Program oferuje podstawowe opcje, które dostępne są w większości programów tego typu; pozwala na przeprowadzanie skanowania całego komputera (pełnego lub szybkiego), po którym generowany jest raport z podsumowaniem oraz jedynie poszczególnych plików. Mamy również możliwość tworzenia własnych profili, aby w przyszłości wykonywać analizę efektywniej. Na tle konkurencji ciekawie przedstawia się tryb dla gracza, która pozwala dezaktywować notyfikacje programu na określony czas, aby nie zakłócać użytkownikowi rozrywki.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 31 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (12 głosów)

Strefa Download programu
Arcabit AntiVirusArcabit AntiVirus 2016
Wersja stabilna
104.24 MB | 2016-11-17

Ilość pobrań: 771 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Arcabit AntiVirus
avatararrow
~DJ | 2015.09.24 18:40
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program daje rade..
polecam.
Arcabit AntiVirus 2014