w
googluj

Freehand Painter 0.95


Freehand Painter to przyjazne narzędzie służące do malowania. Aplikacja mimo stosunkowo niewielkich możliwości sprawdzi się bardzo dobrze w szkicowaniu czy przenoszeniu pomysłów na wirtualną kartę papieru. Jedną z największych zalet programu jest wsparcie ekranów dotykowych i gestów w systemie Windows 7 - dzięki wykorzystaniu tych technologii malowanie może stać się po prostu przyjemne.

Narzędzie oddaje do dyspozycji użytkownika kilka podstawowych funkcji pozwalających na tworzenie obrazów. Mowa mianowicie o: pędzlu o konfigurowalnych parametrach (wielkość śladu i poziom przezroczystości), zaznaczeniu lasso oraz gumce działającej w jednym z dwóch trybów (standardowy lub wymazywanie ścieżek). Oprócz tego skorzystać możemy z próbnika i palety barw (kilkanaście uniwersalnych kolorów), cofania i powtarzania operacji edycyjnych, szybkiego czyszczenia płótna czy kopiowania/wklejania/wycinania danych przy użyciu schowka systemowego. Program obsługuje standard ISF (Ink Serialized Format) - w nim będą zapisywane nasze projekty. Jeśli jednak chcielibyśmy opublikować nasze dzieło w bardziej przystępnej dla odbiorców formie, warto skorzystać z wbudowanych narzędzi eksportu. Pozwalają one na zapisanie całej formatki lub wybranej jej części w jednym z popularnych formatów graficznych (JPEG, PNG, GIF, BMP). Dużym ułatwieniem pracy jest również wbudowany tryb pełnoekranowy (wystarczy zmaksymalizować okno, a następnie nacisnąć klawisz F11).

Freehand Painter jest programem dostępnym bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach domowych jak i profesjonalnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Freehand PainterFreehand Painter 0.95
Wersja stabilna
6.23 MB | 2019-01-08

Ilość pobrań: 313 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Freehand Painter