w
googluj
pl

Fresh Paint 1.0.13231.1


Fresh Paint to darmowy, rozbudowany program, w którym możliwe jest malowanie za pomocą wielu narzędzi, na podłożach o różnej strukturze. Interfejs został zaprojektowany w przyjazny dla oka sposób, dzięki czemu aplikacja będzie chętnie używana również przez dzieci.

Cały pasek narzędzi programu to wygodne, duże podobizny narzędzi, z których możemy skorzystać w celu stworzenia rysunku. Do dyspozycji mamy ołówki, pędzle, kredki oraz duży wybór kolorów. Realistycznie potraktowana została paleta z farbami - możliwe jest mieszanie kolorów i to w dosłowny sposób, poprzez nakładanie na nią kolejnych barw. Również podczas samego malowania należy pamiętać, iż program stara się możliwie prawdziwie odzwierciedlać zachowanie materiałów, z których korzystamy. Znacznie zwiększa to rozrywkę płynącą z użytkowania aplikacji, zmuszając użytkownika do lepszego planowania swojej pracy i pamiętania o maczaniu pędzla w kubku z wodą lub osuszaniu kartki czy płótna "wbudowanym" wentylatorem, aby nie zamazać rysunku. Ponieważ systemy operacyjne, na które przeznaczony jest Fresh Paint instalowane są również w tabletach czy ultrabookach, z pewnością korzystanie z aplikacji na takich urządzeniach, dzięki dotykowym ekranom, przyniesie więcej zabawy i lepsze efekty pracy.

Dodatkową opcją programu jest możliwość instalacji paczek szablonów, dzięki czemu możliwe jest przekształcenie komputera w "kolorowankę" dla najmłodszych użytkowników aplikacji. Niestety zestawy te są dodatkowo płatne, ale składają się z wielu elementów, wobec czego warto rozważyć ich instalację. Wśród sympatycznych postaci znajdą się również znani bohaterowie z filmów animowanych Disney'a.

Uwaga!
Jako aplikacja przeznaczona dla interfejsu Metro, Fresh Paint poprawnie funkcjonuje także na urządzeniach bazujących na architekturze ARM, a więc korzystających z systemu Windows w edycji RT.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Fresh PaintFresh Paint 1.0.13231.1
Wersja stabilna
67.9 MB | 2014-02-16

Ilość pobrań: 1954 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Fresh Paint