w
googluj

Enhanced Mitigation Experience Toolkit 5.2


Enhanced Mitigation Experience Toolkit (EMET) to wydany przez Microsoft, oficjalny zestaw narzędzi, pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa komputera działającego pod kontrolą systemu Windows, poprzez kontrolę ustawień całego systemu, ale także każdej aplikacji z osobna. Co istotne, programami tymi mogą być dowolne aplikacje, z których korzystamy na komputerze (nie muszą to być produkty Microsoftu, choć do współpracy z takimi programami jak na przykład pakiet biurowy Office, program jest oczywiście przystosowany lepiej).

Obsługa programu nie powinna być na nikogo szczególnie kłopotliwa. W razie potrzeby, godna uwagi jest wydana przez Microsoft rozbudowana instrukcja obsługi, która nie tylko opisuje szczegółowo w jaki sposób powinien być użytkowany program, ale także poprzedzona jest krótkim wykładem, którego zadaniem jest przedstawienie technicznego aspektu działania aplikacji. Dzięki niej użytkownik pozna mechanizmy, które wykorzystywane są przez EMET, co pozwoli na lepsze dobieranie ustawień programu.

Same opcje działania aplikacji wybiera się w kilku prostych krokach. Można skorzystać z dostępnej w programie opcji szybkich ustawień (standardowych lub najwyższego bezpieczeństwa), ale również kontrolować poziom aktywności poszczególnych mechanizmów z osobna (dostępne są ustawienia dla SSL, DEP, SEHOP oraz ASLR), choć niektóre z nich mogą być niedostępne z uwagi na używaną edycję systemu operacyjnego.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Enhanced Mitigation Experience ToolkitEnhanced Mitigation Experience Toolkit 5.2
Wersja stabilna
10.91 MB | 2015-03-13

Ilość pobrań: 573 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Enhanced Mitigation Experience Toolkit