w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 659
Wszystkich postów: 939065
Wszystkich tematów: 138943

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

DivXLand Media Subtitler 2.2.0


DivXLand Media Subtitler to wygodne w obsłudze narzędzie służące tworzeniu napisów do filmów. Charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami dodawania kolejnych tekstów (umożliwia szybkie wskazywanie odpowiedniego czasu wyświetlania się treści za pomocą myszy) oraz prostym w obsłudze odtwarzaczem filmów (który korzysta z rozwiązań Windows Media Playera).

Dużym plusem programu jest obsługa ponad 30 różnych formatów napisów, dzięki czemu ich import oraz eksport powinien przebiegać w praktyce bez żadnych ograniczeń. Znajdziemy wśród nich między innymi Adobe Encore, Advanced SubStation Alpha, CSV (Excel), DKS, DVD Subtitle System, DVD Subtitle, Pinnacle Impression, PowerDivx, PowerPixel, QuickTime Text, RealTime, TMPlayer oraz TurboTitler.

Prócz możliwości formatowania tekstu, który zostaje przez nas wprowadzony jako napisy do filmu, mamy również opcję skonfigurowania samego interfejsu, poprzez możliwość wyświetlenia bądź ukrycia niektórych jego elementów. Może się to okazać przydatne w sytuacji, kiedy z nich nie korzystamy; wówczas więcej miejsca okna programu będzie mogło zostać poświęcone na przykład na odtwarzacz. W programie warto również zwrócić uwagę na przydatną funkcję wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z pliku w formacie AVI lub MPG, która następnie może zostać zapisana pod postacią MP2, MP3 lub WAV.

Uwaga!
Program nie oferuje co prawda polskiego interfejsu, ale do dyspozycji użytkownika pozostaje spora lista innych obsługiwanych języków jest ich ponad 20).

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania, aplikacja wymaga zainstalowanego programu Windows Media Player w wersji 9 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DivXLand Media SubtitlerDivXLand Media Subtitler 2.2.0
Wersja stabilna
2.37 MB | 2018-06-05

Ilość pobrań: 323 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DivXLand Media Subtitler