w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 694
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

Napisy24 1.9.7.0


Napisy24 to program desktopowy oferowany przez portal o takiej samej nazwie, który specjalizuje się w dostarczaniu napisów do zagranicznych filmów i seriali. Dzięki komputerowej aplikacji będziemy mogli dużo sprawniej wyszukiwać napisy do posiadanych przez nas zagrań oraz dostawać wygodne powiadomienia, w przypadku, gdy w serwisie pojawią się napisy do nowego filmu, do którego dotychczas nie były dostępne (wymaga to jednak wykupienia płatnej usługi dla użytkowników serwisu).

Bardzo ciekawie została rozwiązana kwestia obsługi. Aby pobrać napisy do filmu czy serialu, którym dysponujemy na dysku, wystarczy dodać go do listy w programie poprzez wygodny eksplorator, a napisy, o ile są dostępne w systemie, zostaną automatycznie do nich pobrane. Ten sam efekt możemy osiągnąć wybierając odpowiednią opcję z kontekstowego menu eksploratora systemowego (podczas instalacji programu automatycznie zostaje dodana odpowiednia pozycja). Dzięki temu możliwe jest zyskanie dostępu do funkcjonalności aplikacji Napisy24 bez konieczności jej ręcznego uruchamiania.

Choć podczas obsługi programu ciężko się zagubić, użytkownikom, którzy mimo wszystko chcieliby zasięgnąć dodatkowej porady, warto polecić dostępny na stronie producenta film instruktażowy, który w kilka minut przedstawia funkcjonalność aplikacji wraz z dodatkowym opisem funkcji. Na koniec warto dodać, iż producent wyraźnie podkreśla, iż funkcjonalność programu będzie sukcesywnie zwiększana, choć jej stabilność już teraz stoi na bardzo wysokim poziomie i może stanowić wzór dla innych programów tego typu.

Wymagania!
Pobieranie napisów dostępne jest dla każdego użytkownika bez dodatkowych wymagań, ale ich tworzenie, edytowanie, ocenianie oraz uzyskiwanie powiadomień SMS (w tym przypadku konieczna jest również dodatkowa opłata), wymagają zalogowania się do programu danymi użytkownika serwisu Napisy24.pl (założenie konta jest darmowe i przebiega bezpośrednio z witryny internetowej).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Napisy24Napisy24 1.9.7.0
Wersja stabilna
9.8 MB | 2022-02-02

Ilość pobrań: 5018 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (2)
Napisy24
avatararrow
~Pirus | 2015.04.14 12:15
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Najlepszy program do pobierania napisów. Do tego funkcje powiadomień o nadchodzących premierach seriali, nowych napisach , itd...
polecać
Napisy24 0.98
avatararrow
~Kinomaniak | 2015.03.23 13:25
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zainstalowałem. Na razie ok.
Pobrało mi napisy do serialu. Na inny czekam - przynajmniej nie muszę wchodzić za każdym razem na stronę żeby sprawdzać czy juz są. Ustawiłem powiadomienie e-mail. Czekam na tłumaczenie.
Napisy24 0.97