w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939073
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

AviSub 2.3


AviSub to niewielki program pozwalający użytkownikowi na dołączenie napisów do materiałów wideo w formacie AVI. Narzędzie będzie szczególnie przydatne dla osób pragnących dostosować filmy do sprzętu multimedialnego (kino domowe, stacjonarne odtwarzacze). Do modyfikacji używane są kodeki DivX 6 - wynikowe pliki powinny być kompatybilne z każdym urządzeniem obsługującym tą technologię.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta - proces obróbki nie wymaga dużej wiedzy na temat multimediów i trwa zaledwie kilka minut. Aplikacja pozwala odbiorcy na dodanie maksymalnie trzech ścieżek z napisami o rozszerzeniach: SRT, TXT, IDX. Program sprawdza szerokość wszystkich etykiet tekstowych, próbując dostosować je do rozdzielczości materiału wideo. Jeśli nie zmieszczą się na ekranie, musimy ręcznie zmienić krój, styl lub rozmiar czcionki. W łatwy sposób określimy także takie parametry jak: kolorystyka tekstu i obwódki, sposób kodowania znaków, wersja językowa, przesunięcie czasowe. Przetwarzanie rozpoczynamy po naciśnięciu na przycisk "Generate Subbed Avi". Po zakończeniu konwersji zostaniemy powiadomieni stosownym komunikatem. Dodatkowej opcje konfiguracyjne AviSub nie są zbyt imponujące. Możemy zmienić jedynie preferencje dotyczące plików tymczasowych oraz danych wejściowych/wyjściowych (zmiana nagłówka na DivX, XviD).

Projekt jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być używana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym katalogu na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku pamięci. Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, warto zapoznać się z poradnikami dostępnymi na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga!
Listę wspieranych urządzeń znajdziemy na forum programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
AviSubAviSub 2.3
Wersja stabilna
1.68 MB | 2012-10-31

Ilość pobrań: 8188 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (3)
AviSub
avatararrow
~Benita | 2017.01.23 18:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie można dodać napisów, pojawia się komunikat: is not a valid integer value
AviSub 2.3
avatararrow
~zatkao | 2015.04.10 15:19
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Potwierdzam-nie da się załadować ani filmu ani napisów-MODERATOR-usuń to proszę chłopie bo to nie działa
AviSub 2.3
avatararrow
~Astar | 2014.12.27 11:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Coś nie działa - cały czas prosi o załadowanie pliku txt, srt lub innego z napisami
AviSub 2.3