w
googluj
pl

To SRT Converter 2.1.0


To SRT Converter - program do konwertowania napisów TMPlayer, MicroDVD, SubRip i MPL2 do formatu SRT. Narzędzie będzie szczególnie przydatne dla osób, którzy poszukują szybkiego i wygodnego sposobu na dostosowanie filmów do stacjonarnego odtwarzacza multimedialnego.

Program posiada przyjazny interfejs w polskiej wersji językowej, który z pewnością przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. Aplikacja automatycznie skanuje wskazane przez użytkownika ścieżki źródłowe oraz wyświetla znalezione filmy i napisy na czytelnej liście. Narzędzie pobiera również wartość FPS z plików multimedialnych (operacja odbywa się za pośrednictwem zewnętrznej biblioteki MediaInfo). Dla bardziej doświadczonych odbiorców przygotowano dodatkowy moduł, działający z poziomu linii poleceń. Pozwala on na konwertowanie wielu napisów w trybie wsadowym. Inne ciekawe funkcje programu to: wykonywanie kopii zapasowych, możliwość wybrania źródłowego i docelowego systemu kodowania znaków, naprawianie znaczników, dodawanie stopki na końcu pliku.

To SRT Converter jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w dowolnym folderze na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych. Do tego celu niezbędny może okazać się program obsługujący format 7Z (na przykład Bandizip lub 7-Zip).

Uwaga!
Producent udostępnia również wersję dla systemu GNU/Linux, działającą w oparciu o framework Mono - możemy ją pobrać z oficjalnej strony projektu.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4 Client Profile lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
To SRT ConverterTo SRT Converter 2.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
1.53 MB | 2014-11-16
To SRT Converter 2.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
1.57 MB | 2014-11-16

Ilość pobrań: 3290 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
To SRT Converter