w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 561
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Jubler 5.0.5


Jubler to prosty w obsłudze, funkcjonalny program pozwalający na edycję napisów do filmów w kilku popularnych formatach. Pozwala nie tylko tworzyć nowe napisy dla odpowiednich scen, ale także edytować już istniejące, zmieniając między innymi ich treść oraz osadzenie w czasie.

Obsługa aplikacji jest prosta i dzięki intuicyjnemu interfejsowi również efektywna. Kolejne napisy wyświetlane są w oknie, w którym widnieje również informacja o ich czasowym osadzeniu w filmie. Użytkownik ma możliwość ich edycji na wiele sposobów. Możliwe są scalania kilku napisów w jeden, kopiowanie, wycinanie oraz ręczne wpisywanie nowego tekstu. Dostępne jest także dzielenie napisów oraz ich dostosowywanie do odpowiedniego klatkowania filmu. Do funkcji programu należy też między innymi zaliczyć graficzny edytor napisów (ich wielkości oraz położenia), tryb tłumaczenia, konwerter między różnymi wartościami klatkowania oraz możliwość edycji napisów "na żywo", w czasie odtwarzania fragmentów filmu.

Wyedytowany materiał można w każdej chwili podejrzeć, aby skorygować ewentualne błędy. Z pomocą przychodzi korekta słownikowa oraz możliwość tworzenia kolorystycznych wyróżnień w tekście. Warto dodać, iż początkującym użytkownikom z pomocą może przyjść zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, które w szczegółowy sposób wyjaśniają funkcjonowanie poszczególnych modułów programu. Zestaw ten dostępny jest bezpośrednio w programie, a jego wyświetlenie nie wymaga połączenia internetowego.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania program wymaga zainstalowanego uruchomieniowego środowiska Java.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
JublerJubler 5.0.5
Wersja stabilna 32-bitowa
4.54 MB | 2014-09-29
Jubler 5.0.5
Wersja stabilna 64-bitowa
4.54 MB | 2014-09-29

Ilość pobrań: 985 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Jubler
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.20 14:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Jubler 5.0.5