w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 220
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

Cloud Print for Windows 2.4.4


Cloud Print for Windows to klient usługi Google Cloud Print, przeznaczony dla komputerów z systemem Windows. Aplikacja działa poprzez rejestrowanie lokalnych drukarek w usłudze Google Cloud Print, tworząc w niej drukarki wirtualne. Podczas używania narzędzia Google do drukowania treści z serwisów takich jak Gmail, Google Aps lub urządzeń mobilnych, drukarki wirtualne zarejestrowane w usłudze będą obecne wśród dostępnych urządzeń. Program monitoruje na bieżąco stan drukarek i gdy tylko pojawi się nowe zadanie drukowania, jest ono pobierane na komputer i przesyłane do odpowiednich drukarek fizycznych.

Cloud Print for Windows współpracuje z dowolną przeglądarką – Google Chrome nie jest wymagane. Co ciekawe, aplikacja pracuje nawet wówczas, gdy my odpoczywamy – drukarki są monitorowane nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani do usługi.

Program pozwala również na przesyłanie zadań drukowania z naszego komputera na dowolną drukarkę, która jest zarejestrowana w usłudze Google Cloud Printer pod naszymi danymi, lub która została nam udostępniona przez innych użytkowników. Dzięki Cloud Printer for Windows, pliki przeznaczone do wydruku łatwo i szybko prześlemy do dowolnej z naszych drukarek.

Co więcej, aplikacja dodaje wszystkie odnalezione drukarki wirtualne do menu drukarek systemu Windows, dzięki czemu możliwe jest drukowanie na nich bezpośrednio z takich źródeł, jak otwarte dokumenty w Wordzie lub Excelu.

Uwaga!
Do poprawnego działania program wymaga konta Google i środowiska Microsoft .Net Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Cloud Print for WindowsCloud Print for Windows 2.4.4
Wersja stabilna 32-bitowa
10.8 MB | 2017-06-24
Cloud Print for Windows 2.4.4
Wersja stabilna 64-bitowa
11.1 MB | 2017-06-24

Ilość pobrań: 373 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cloud Print for Windows