w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 226
Wszystkich postów: 904576
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6882 dni

Battery Optimizer 3.2.2.4


Battery Optimizer to zaawansowane narzędzie do optymalizacji zużycia baterii. Program pozwala na przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych, a następnie wprowadzenie modyfikacji, które poprawią czas pracy komputera bez dostępu do zasilania sieciowego. Aplikacja będzie więc szczególnie przydatna dla wszystkich posiadaczy laptopów i notebooków.

Narzędzie zostało wyposażone w nowoczesny interfejs użytkownika, dzięki któremu przeprowadzenie optymalizacji będzie szybkie i przyjemne. Aby rozpocząć pracę z aplikacją, należy przeprowadzić proces analizy zasilania. W trakcie badania program znajdzie urządzenia i ustawienia systemowe, które w największym stopniu wpływają na zużycie baterii. Mogą to być między innymi: aktywne połączenia z sieciami bezprzewodowymi, sprzęt działający w oparciu interfejs Bluetooth i podczerwień, urządzenia zewnętrzne, zbyt wysoki poziom jasności ekranu czy procesy i usługi działające w tle. Po wybraniu opcji "Optimize Battery Life" możemy następnie dostosować komputer do dłuższej pracy na baterii. Pomocne w tym zadaniu okażą będą wskaźniki, które określają maksymalne zyski dla poszczególnych optymalizacji. Wprowadzenie zmian w ustawieniach systemu Windows jest bezpieczne - modyfikacje można wycofać dzięki mechanizmowi kopii zapasowych. Program został również wyposażony w funkcje odpowiedzialne za: monitorowanie poziomu naładowania baterii na przestrzeni czasu, szacowanie "zdrowia" i potencjalnych parametrów baterii, zarządzanie profilami, automatyczne dobieranie ustawień, wyświetlanie ostrzeżeń w przypadku przekroczenia krytycznych wartości obciążenia/naładowania oraz dokładny pomiar czasu pozostałego do wyczerpania baterii.

Ograniczenia!
Battery Optimizer jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Aplikacja w wersji niezarejestrowanej posiada ograniczenia w liczbie dostępnych funkcji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Battery OptimizerBattery Optimizer 3.2.2.4
Wersja stabilna
2.51 MB | 2020-01-04

Ilość pobrań: 1442 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (0)
Battery Optimizer