w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904486
Wszystkich tematów: 127576

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6713 dni
pl

Battery Eater Pro 2.70


Battery Eater Pro to benchmark do testowania baterii. Aplikacja pozwala na sprawdzenie czasu pracy na zasilaniu bateryjnym. Przyda się przede wszystkim posiadaczom netbooków, laptopów i innego sprzętu mobilnego pracującego pod kontrolą systemu Windows.

Po uruchomieniu programu zobaczymy informacje o statusie i procencie naładowania baterii. Aby rozpocząć proces analizy, należy odłączyć komputer od zasilania (po uprzednim zaznaczeniu odpowiedniej opcji). Do dyspozycji mamy kilka trybów działania, jednak warto na początku uruchomić wersję klasyczną. W trakcie testowania w oddzielnym oknie zostanie wyświetlona prosta animacja - program symuluje w ten sposób obciążenie komputera zbliżone do maksymalnego. Do dyspozycji mamy wskaźniki informujące o ilość operacji wykonanych przez procesor, dysk twardy i kartę graficzną, a także statystyki dotyczące długości testu oraz czasu jaki pozostał do rozładowania baterii. Użytkownik może zmienić rozdzielczość grafiki, głębię kolorów oraz uaktywnić tryb pełnoekranowy. Kolejny z trybów to symulacja czytania tekstu - bardzo dobrze nadaje się do sprawdzenia baterii podczas pracy biurowej. Przydatne może być także działanie w wersji "spoczynkowej", które pozwala określić maksymalny czas działania na baterii.

Battery Eater Pro został wyposażony w prosty moduł diagnostyczny. Dzięki aplikacji możemy zapoznać się z informacjami na temat podstawowych podzespołów komputera. Na liście znajdziemy między innymi: nazwę, numer seryjny i częstotliwość taktowania procesora, rozszerzenia instrukcji CPU, rozmiar i obciążenie pamięci operacyjnej, nazwę i wersję sterownika karty graficznej, model dysku twardego, wskaźniki wydajności komputera. Pełny raport można zapisać do pliku HTML.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie (licencja freeware). Program nie wymaga instalacji - wystarczy rozpakować archiwum i uruchomić plik wykonywalny.

Uwaga!
Uzyskanie poprawnych wyników jest możliwe po ustawieniu odpowiedniego planu zasilania i wyłączeniu wszystkich aplikacji pracujących w tle.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu nie jest ustawiane automatycznie - należy je uaktywnić w oknie z opcjami konfiguracyjnymi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Battery Eater ProBattery Eater Pro 2.70
Wersja stabilna
0.7 MB | 2012-07-14

Ilość pobrań: 2372 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (0)
Battery Eater Pro