w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 904486
Wszystkich tematów: 127576

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6713 dni

Power Plan Assistant 3.2c


Power Plan Assistant to program przeznaczony dla użytkowników komputerów przenośnych, służący do wspomagania zarządzania energią akumulatora. Stanowi nieco bardziej rozbudowaną alternatywę dla systemowego narzędzia, oferując jednocześnie lepszy sposób powiadomień o stanie baterii, ponieważ ikona programu na pasku wyświetla jej aktualny stan procentowy. Prócz tego aplikacja ma do zaoferowania ustawienia pozwalające na dokładne zaplanowanie momentów zmiany trybu pracy komputera, kiedy stan akumulatora osiągnie zadany poziom.

Ustawienia te w praktyce mogą przyczynić się do zauważalnego zwiększenia czasu pracy naszego przenośnego komputera na jednym ładowaniu baterii. Power Plan Assistant umożliwia stworzenie pewnego prostego schematu, na zasadach którego komputer zostanie przestawiony z dowolnego aktywnego trybu (na przykład zrównoważonego bądź nastawionego na jak najwyższą wydajność podzespołów) na program minimalizujący zużycie energii. Wpłynie to oczywiście na szybkość pracy naszego sprzętu (oraz inne parametry, na przykład jasność podświetlenia matrycy), ale zwiększy czas, po którym będziemy musieli sięgnąć po zasilacz. Co istotne, poziom procentowy naładowania akumulatora, przy którym opcja ta zostanie aktywowana, może zostać wybrany ręcznie, z listy zawierającej opcje od 20 do aż 60% pojemności baterii.

Prócz tego, podobnie, jak narzędzia dostępne w systemie, Power Plan Assistant pozwala również modyfikować opcje związane z aktywacją konkretnych planów zasilania komputera w zależności od tego, czy w danej chwili korzysta z baterii, czy jest podpięty do sieci elektrycznej.

Ograniczenia!
Dana instalacja wersji freeware działa przez 7 dni. Po tym czasie można nadal korzystać z programu bezpłatnie; konieczne jest jednak jego przeinstalowanie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Power Plan AssistantPower Plan Assistant 3.2c
Wersja stabilna
9.02 MB | 2015-11-12

Ilość pobrań: 481 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Power Plan Assistant