w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904355
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

BatteryMon 2.1 Build 1010


BatteryMon to program do monitorowania stanu baterii w komputerach przenośnych (laptopy, notebooki) i stacjonarnych (dla zasilaczy UPS). Narzędzie będzie przydatne dla wszystkich użytkowników ceniących sobie mobilność i kontrolę nad własnym sprzętem. Dzięki niemu poznamy dokładny czas pracy na baterii oraz zapoznamy się ze szczegółowymi informacjami o urządzeniu.

Zasadniczym zadaniem aplikacji jest rysowanie w czasie rzeczywistym wykresu prezentującego poziom naładowania baterii. Aplikacja pokazuje aktualne wartości, a także symuluje prawdopodobny przebieg krzywej. Na wykresie możemy również umieścić linię trendu dla wybranego okresu rozładowania i porównać ją ze stanem naszego urządzenia. Po lewej stronie głównego okna znajdziemy dodatkowe informacje, takie jak: źródło zasilania, status, procent naładowania, czas do wyczerpania, długość działania na baterii, liczba zebranych "próbek".

Dzięki BatteryMon skorzystamy ponadto z modułu diagnostycznego. Użytkownik może zobaczyć szczegółowe informacje na temat baterii (status, producent, nazwa urządzenia, numer seryjny, identyfikator, temperatura, typ, właściwości fizyczne, pojemność, poziom krytyczny, napięcie i inne). Podobne okno istnieje również dla systemu operacyjnego. Znajdziemy w nim głównie informacje na temat parametrów procesora i zarządzania energią.

Pozostałe funkcje:
- możliwość określenia częstotliwości rejestrowania zmian,
- zapisywanie logu z działania,
- powiadomienia dźwiękowe w przypadku osiągnięcia krytycznego poziomu naładowania,
- powiadomienia za pomocą poczty elektronicznej, logów i okien z wiadomością dla określonego poziomu: naładowania, napięcia, temperatury czy wskaźnika rozładowania,
- tryb mini - niewielkie okienko z podstawowymi informacjami o baterii,
- szybkie dodawanie programu do autostartu Windows,
- minimalizacja do zasobnika systemowego.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji testowej trial. Uprawnia ona użytkownika do przetestowania funkcjonalności przez 30 dni od daty instalacji. Po zakończeniu okresu próbnego należy usunąć aplikację z dysku lub zakupić kod seryjny.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
BatteryMonBatteryMon 2.1 Build 1010
Wersja stabilna
1.23 MB | 2017-08-09

Ilość pobrań: 7110 | W tym miesiącu: 66 | W poprzednim miesiącu: 72

Komentarze (1)
BatteryMon
avatararrow
~xd | 2013.01.08 17:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program wporządku dobrze zarządza baterią i jednocześnie nie przeszkadza w pracy. Polecam
BatteryMon 2.1 Build 1007