w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 372
Wszystkich postów: 927374
Wszystkich tematów: 135612

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7746 dni

BATExpert 1.14.5.27


BATExpert to niewielki i prosty w obsłudze program, który wyświetla przydatne informacje na temat baterii w laptopie. Aplikacja informuje o sprawności i procencie naładowania baterii, typie zastosowanego akumulatora, jego temperaturze, aktualnej pojemności, czasie pozostałym do rozładowania, liczbie dostępnych cykli ładowania, napięciu elektrycznym baterii, a także jej producencie, numerze seryjnym i dacie produkcji.

Obsługa programu sprowadza się do uruchomienia aplikacji, po czym możemy przeglądać wskaźniki dotyczące stopnia naładowania i kondycji baterii. Oprócz tego możliwe jest również wywołanie logu aplikacji (w notatniku) i zapisanie go w pliku tekstowym.

Interfejs graficzny programu to po prostu niewielkie okienko, które posiada dość estetyczne ikony i dzięki temu jest przyjemne w odbiorze. BATExpert jest prostym i darmowym programem do wizualizacji stanu baterii, z obsługą którego poradzi sobie nawet bardzo początkujący użytkownik komputera. Program ten uświadomi nas w szybki sposób czy bateria zasilająca nasz laptop czy netbook wymaga wymiany.

Uwaga!
Słowo lite w nazwie pliku narzędzia oznacza jedynie, że jest to wersja programu pozbawiona propozycji instalacji oprogramowania reklamowego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (12 głosów)

Strefa Download programu
BATExpertBATExpert 1.14.5.27
Wersja stabilna
3.82 MB | 2023-04-22

Ilość pobrań: 5611 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 27

Komentarze (0)
BATExpert