w
googluj
pl

AutoCAD 2020


AutoCAD to bezkonkurencyjny, profejsonalny program, dzięki któremu stworzymy wszelkiego rodzaju projekty (rysunki, przekroje, szkice) w dwóch oraz trzech wymiarach w dowolnej dziedzinie, z której będziemy ich potrzebować. Aplikacja oferuje mnóstwo narzędzi, dzięki którym jedynym ograniczeniem podczas tworzenia nowych projektów jest wyobraźnia użytkownika.

Najnowsza edycja AutoCADa proponuje interfejs bazujący na pierwotnym projekcie Microsoftu, który obejmuje pogrupowanie wszystkich dostępnych opcji w czytelne ikony na tak zwanej wstążce. Jest to szczególnie czytelne w przypadku programów posiadających wiele możliwości, dzięki czemu szybko znajdujemy interesujące nas narzędzie w naprawdę krótkim czasie. Takie zorganizowanie interfejsu jest jednocześnie świetną zachętą do korzystania z programu (również przez początkujących), bowiem użytkownik nie jest przytłaczany ogromem propozycji, z których może w danej chwili skorzystać. Co istotne, wstążki dynamicznie dostosowują się do sytuacji, które napotkamy podczas tworzenia rysunku, jeszcze bardziej przyśpieszając dostęp do funkcji, które w danej chwili mogą nas interesować.

Świetnym pomysłem na początek przygody z programem jest skorzystanie z dostępnych po instalacji przykładowych projektów, dzięki którym szybko poznamy część możliwości AutoCADa. Znakomicie przedstawia się instrukcja-poradnik do programu, do której dostaniemy się z menu Pomoc. Dokument ten stanowi bogate źródło wiedzy i co istotne, został dobrze przetłumaczony na język polski. Godne polecenia są również krótkie filmy instruktażowe dostępne na stronie producenta (występują jedynie w języku angielskim).

Uwaga!
Program pobieramy online ze strony producenta zarejestrowaniu konta.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Program ma dość wysokie wymagania dotyczące ilości pamięci RAM komputera, na którym ma działać; zaleca się aż 8GB (minimum to 2GB).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (5 głosów)

Strefa Download programu
AutoCADAutoCAD 2020
Wersja stabilna
6144 MB | 2020-02-04
przejdź AutoCAD dla Android

Ilość pobrań: 4388 | W tym miesiącu: 33 | W poprzednim miesiącu: 35

Komentarze (1)
AutoCAD
avatararrow
eisu | 2015.03.10 22:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
File not found. prosze o re up,a
AutoCAD 2015