w
googluj
pl

TwinView Plus 17.2.0


TwinView Plus to rozbudowany program do przeglądania projektów CAD oraz drukowania dokumentów w kilku trybach (wydruk pojedynczy, wsadowy, z linii poleceń, w skali, z wyłączonymi warstwami, wybranych layoutów). Narzędzie będzie przydatne dla wszystkich użytkowników mających do czynienia z rysunkiem technicznym na co dzień.

Jedną z najbardziej istotnych cech programu jest wygodny interfejs. Aplikacja pozwala na otwieranie wielu rysunków i layoutów w jednym oknie. Do dyspozycji mamy także zestaw standardowych funkcji, takich jak przesuwanie widoku, skalowanie, historia otwieranych dokumentów czy kilka trybów wyświetlania okien.

Główne cechy programu:
- wspierane formaty: DWG, DWF, DWFX, DXF, DGN, RDL, HGL, PLT, HQ, HPG, PLO, P02, HPGL, HP, JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, WMF, EMF, ICO,
- wizualizacja dokumentów 3D,
- wsparcie sprzętowe,
- kilka trybów powiększania obrazu,
- analiza właściwości elementów,
- filtrowanie obiektów,
- podgląd właściwości pliku,
- możliwość tworzenia notatek (wymiarowanie, tekst, wskaźniki),
- tryb przyciągania do siatki i końców obiektów,
- widok czarno-biały i kolorowy,
- zarządzanie warstwami (blokowanie, zamrażanie, ukrywanie),
- zaawansowane wyszukiwanie tekstu w bieżącym dokumencie lub we wszystkich plikach (uwzględnianie wielkości liter, obsługa wyrażeń regularnych, możliwość wybrania atrybutów),
- drukowanie seryjne na podstawie listy plików bądź katalogu z określonymi maskami i filtrami,
- narzędzia do mierzenia powierzchni i odległości (linia, polilinia, prostokąt),
- kopiowanie zaznaczenia do schowka,
- porównywanie rysunków,
- wsparcie dla Big-Fonts,
- możliwość zamiany ustawień dotyczących jakości i kompresji rastrów oraz antyaliasingu,
- zarządzanie katalogami stylów, czcionkami i katalogami XRef,
- możliwość powiązania programu z systemem operacyjnym (skojarzenia plików związane z otwieraniem i drukowaniem dokumentów, podgląd plików DWG w Eksploratorze Windows),
- eksport dokumentów do formatu PDF,
- wsparcie instalacji w środowisku sieciowym (Windows 2003 Server, Citrix MetaFrame, Novell, Linux).

Program posiada bardzo dobrą dokumentację w polskiej wersji językowej. Warto zapoznać się z plikiem pomocy w razie jakichkolwiek problemów z obsługą i konfiguracją. Aplikacja jest dostępna także w postaci komponentu DLL.

Uwaga!
Pobranie programu jest możliwe po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Wystarczy wypełnić krótki formularz, zawierający dane osobowe (w razie potrzeby możemy zapisać się także do listy mailingowej). Po chwili na naszą skrzynkę poczty elektronicznej zostanie wysłana wiadomość z odnośnikiem do instalatora.

Ograniczenia!
TwinView Plus jest dostępny w wersji testowej typu trial, działającej przez 21 dni. Dodatkowe ograniczenia są następujące: brak możliwości zapisu plików, nakładanie znaku wodnego na wyświetlane i drukowane dokumenty. Podczas procesu instalacyjnego możemy wybrać, którą edycję programu chcemy skopiować na dysk - sugerujemy wybranie wydania Plus. Porównanie wersji znajdziemy na stronie produktu.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu powinno zostać ustawione automatycznie. Jeśli to nie nastąpi, należy wybrać odpowiednią opcję w menu konfiguracji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TwinView PlusTwinView Plus 17.2.0
Wersja stabilna
29.7 MB | 2016-06-27

Ilość pobrań: 533 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
TwinView Plus