w
googluj

nanoCAD 5.0.2520.1471


nanoCAD to ciekawa propozycja oprogramowania przeznaczonego do wykonywania projektów CAD, które w opisywanej wersji jest darmowe, a przy tym bardzo funkcjonalne i dopracowane. Pochwalić się może również atrakcyjnym interfejsem, którego narzędzia zostały pogrupowane na wielu paskach narzędzi, które można przemieszczać po ekranie, by maksymalnie dostosować środowisko pracy do własnych wymagań.

Sposób zaplanowania pola pracy przez producentów dobrze wpisuje się w ogólne przeznaczenie programu. Nie znajdziemy tutaj zbędnych rozwiązań poprawiających wygląd oprogramowania, a jedynie praktyczne rozwiązania, które niezbędne są podczas tworzenia rysunków technicznych, do czego aplikacja została stworzona. Podobnie jak w innych tego typu narzędziach, nanoCAD oferuje bogatą paletę narzędzi, pozwalających dokładnie przedstawiać na rysunkach elementy, wyróżniając je kolorystycznie czy przy pomocy różnych innych efektów. Do dyspozycji użytkownika pozostają także moduły dedykowane opisywaniu rysunków, co jest niezbędne, by odbiorca końcowy mógł bezproblemowo zorientować się w przekazywanej mu na obrazku treści.

Ogromną zaletą programu jest wbudowana w instrukcja obsługi. Jest to bardzo dopracowana publikacja, która jest bogato ilustrowana, a opisy są wyjątkowo przystępne dla odbiorcy. Obejmuje ona wszystkie dostępne w oprogramowaniu funkcje, jest więc bardzo obszerna, dlatego dla ułatwienia nawigacji podzielono ją na rozdziały; podręcznik dostępny jest w trybie offline. Alternatywnym źródłem wiedzy jest dedykowane forum użytkowników programu, na którym możemy zasięgnąć dodatkowych porad. Dostaniemy się do niego za pośrednictwem łącza w menu pomocy w nanoCAD.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do działu Download na stronie producenta, w którym należy wybrać opcję "Download nanoCAD", a następnie wpisać imię oraz adres mailowy. Zostanie na niego wysłany indywidualny link pozwalający pobrać program, jak również wygenerowany numer naszej licencji, którego wpisanie konieczne jest podczas instalacji programu w kreatorze. Wymagane będzie również podanie loginu, który zostanie do nas wysłany osobnym mailem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (19 głosów)

Strefa Download programu
nanoCADnanoCAD 5.0.2520.1471
Wersja stabilna
385 MB | 2014-10-27

Ilość pobrań: 1577 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
nanoCAD