w
googluj
pl

CorelCAD 2019.5 Build 19.1.1.2035


CorelCAD to propozycja rozbudowanego programu do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Może stanowić znakomitą propozycję dla wszystkich osób poszukujących narzędzia, dzięki któremu kompleksowo stworzą rysunki techniczne oraz przestrzenne praktycznie dowolnych elementów. Będą przy tym mogło szczegółowo edytować wszystkie kształty i zachowanie rysunku oraz uzupełnić go o niezbędne adnotacje techniczne, dzięki czemu projekt będzie czytelny dla każdego innego inżyniera czy osoby wykształconej technicznie.

Choć ogólnie obsługa programu nie odbiega wiele od tej znanej z innych programów tego typu, włączając CorelCAD-a w pierwszej chwili można odnieść wrażenie przytłoczenia ilością wszystkich narzędzi. Jak się jednak po chwili okazuje, w razie potrzeby większość pasków możemy pochować, co więcej w praktyce ich obecność będzie nam raczej tylko pomagać. Dzięki nim dużo szybciej skorzystamy z odpowiednich narzędzi, bez konieczności przeszukiwania, i tak bogatych już w opcje, rozwijanych menu górnego paska narzędzi. Liczne widoki umożliwiają dopasowanie ulubionego sposobu pracy do własnych potrzeb.

Wykorzystanie każdego narzędzia edycyjnego jest intuicyjne; w razie ewentualnych trudności polecić można wbudowaną w program polskojęzyczną instrukcję, która jest bardzo dopasowana, jednak jej ewentualnym mankamentem może okazać się brak przydatnych zrzutów ekranu z aplikacji, co jeszcze bardziej przyśpieszyłoby naukę nowych pojęć oraz funkcji. Aplikację należy pochwalić za stosunkowo szybkie uruchamianie oraz bardzo stabilną pracę.

Uwaga!
Ze względu na zabezpieczenia zastosowane przez producenta na swojej stronie, linki do pobrania prowadzą do podstrony z informacjami o programie, na której należy ręcznie wybrać "Pobierz wersję próbną", a następnie skorzystać z odpowiedniego linku dla naszego systemu operacyjnego (mowa tu o wyborze 32- lub 64-bitowej wersji instalatora).

Ograniczenia!
Domyślnie edycja trial została ograniczona do 30 dni działania, jak również pozbawiona możliwości zapisu oraz wydruku prac. Aby pozbyć się dwóch ostatnich ograniczeń, zyskując w pełni funkcjonalną wersję ograniczoną jedynie czasowo, wystarczy zarejestrować się za darmo na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CorelCADCorelCAD 2019.5 Build 19.1.1.2035
Wersja stabilna 32-bitowa
276.72 MB | 2019-06-18
CorelCAD 2019.5 Build 19.1.1.2035
Wersja stabilna 64-bitowa
307.71 MB | 2019-06-18

Ilość pobrań: 397 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CorelCAD