w
googluj
pl

CAD Rysunek 3.45


CAD Rysunek – oprogramowanie typu CAD przeznaczone do tworzenia i edycji dwuwymiarowych plików rysunków technicznych, stworzone w szczególności z myślą o wykonawcach, inwestorach oraz innych osobach, które na co dzień mają styczność z rysunkami budowlanymi w formie elektronicznej. Wyróżnia się wbudowaną bazą gotowych elementów, które używane są w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych, łatwo znajdzie więc zastosowanie w wielu dziedzinach związanych jednak ogólnie z budownictwem.

Jeśli chodzi o interfejs aplikacji, gdy potraktujemy go czysto funkcjonalnie – jest po prostu dobry. Niestety nie wyróżnia się pod tym względem ani na plus, ani minus. Wizualnie z pewnością nie mamy do czynienia z propozycją najnowszego projektu, ale jednocześnie wszystko działa wystarczająco sprawnie, by narzędzia uznać za wygodne (pomimo, iż znajdują się na przestarzałych już raczej paskach, nie zaś dużo wygodniejszej wstążce, która mogłaby skutecznie dzielić wszystkie opcje na kategorie, co ułatwiałoby znajdowanie konkretnych przycisków).

Do najważniejszych funkcji programu, nie zapominając o wspomnianej na wstępie bibliotece gotowych elementów, zaliczyć należy między innymi: pracę na wielu projektach w tym samym czasie, łatwe tworzenie podstawowych kształtów, automatyczne wymiarowanie elementów, modyfikowanie obiektów, możliwość pracy na warstwach, wyświetlanie siatki wyrównania o zadanej gęstości oraz możliwość łatwego przenoszenia projektów pomiędzy innymi programami, dzięki współpracy z formatem DXF.

Uwaga!
Aby skutecznie uruchomić program, możliwe, że konieczne będzie uruchomienie go z prawami administratora. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji i wybrać „Uruchom jako administrator”.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
CAD RysunekCAD Rysunek 3.45
Wersja stabilna
28.6 MB | 2019-09-24

Ilość pobrań: 545 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
CAD Rysunek