w
googluj
pl

Ashampoo 3D CAD Professional 5.3.0


Ashampoo 3D CAD Professional to rozbudowane oprogramowanie typu CAD do tworzenia projektów, planowania oraz wizualizacji (2D oraz 3D) dowolnego typu budynków wraz z wyposażeniem i zagospodarowaniem ogrodu. Jest narzędziem kompleksowym, które umożliwia projektantowi kontrolowanie wszystkich niezbędnych parametrów na każdym etapie jego prac. Aplikacja wyróżnia się wygodnym interfejsem oraz dobrym tłumaczeniem, a także niewygórowanymi, jak na tego typu program, wymaganiami systemowymi, przez co może okazać się jedną z niewielu propozycji, które będą bezproblemowo działały na starszych i mniej wydajnych komputerach.

Obsługa pakietu jest bardzo podobna do tej, która oferowana jest przez rozwiązania konkurencyjne. Rozpoczęty nowy projekt pozwala nam kontrolować swoje parametry, korzystając z różnego typu widoków. Przełączamy się między nimi wykorzystując przyciski na górnym pasku narzędzi. Przesuwanie, powiększanie oraz zmiana perspektywy kamery odbywać się może na przykład myszą, dzięki wykorzystaniu przytrzymania odpowiednich kombinacji klawiszy. Reakcje programu są szybkie, co ułatwia sprawne poruszanie się po projekcie.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy z dostępnych w obszarze roboczym pasków narzędzi może funkcjonować osobno, dzięki czemu możliwe jest ich dowolne rozmieszczanie. Dostępne jest nawet zamienianie pasków poziomy z pionowymi, co pozwoli lepiej dopasować widocznego okienko pracy na przykład do wymogów konkretnego projektu czy proporcji monitora, przy którym pracujemy.

Uwaga!
Instalacja programu jest dość czasochłonna.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania. Można ją rozszerzyć do 40 dni poprzez darmową rejestrację na stronie producenta. Zyskujemy wówczas dodatkowo szybszą reakcję wsparcia technicznego oraz specjalną ofertę na zakup pełnej wersji produktu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo 3D CAD ProfessionalAshampoo 3D CAD Professional 5.3.0
Wersja stabilna
1468 MB | 2016-06-06

Ilość pobrań: 249 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ashampoo 3D CAD Professional