w
googluj

Walk Me Up! 4.0.6


ico
Walk Me Up! jest aplikacją budzika, która oferuje ciekawą koncepcję: aby wyłączyć alarm, trzeba przejść pewną liczbę kroków. Program wydany został na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android (jest też wersja przeznaczona dla iOS). Do swojego działania wykorzystuje wbudowany akcelerometr, czyli czujnik ruchu, gwarantujący (? - czytajmy do końca!), że będziemy musieli wstać o tej czwartej/piątej/szóstej/siódmej rano - i przejść się kawałek.

W trakcie tworzenia nowego budzika określimy:
• czas alarmu - za pośrednictwem standardowego selektora czasu,
• dzwonek - wybieramy go z listy posiadanych w systemie,
• wibrację - czy ma być włączona, czy nie,
• powtarzalność - czyli których konkretnie dni tygodnia ma dotyczyć (np. tylko poniedziałki i czwartki),
• etykietę - nazwę; wyświetlana będzie na ekranie wszystkich skonfigurowanych przez nas budzików,
• ...alternatywą wobec tego jest utworzenie "szybkiego budzika", idealnego np. na popołudniową drzemkę, ponieważ jedyne, co w nim ustalamy, to czas relatywny, tzn. czas aktywacji w stosunku do chwili obecnej; reszta parametrów ustawiana jest automatycznie i można je zmienić, niemniej wystarczy, że wybierzemy tylko czas; dostępne zaś opcje alarmu to: za 1, 5, 10, 30 minut oraz za 1, 2, 3, 6 godzin.

Z kolei poprzez ekran ustawień globalnych zdecydujemy o parametrach wszystkich budzików. Są to:
• liczba kroków, jaką trzeba przejść, aby wyłączyć alarm - wpisać można dowolną wartość; domyślna wynosi 10,
• czułość pomiaru przebytych kroków - może być: szaleńczo wysoka, ultra wysoka, wysoka, średnia, niska; domyślnie jest ultra wysoka,
• czułość pomiaru potrząśnięcia urządzenia - może być: szaleńcza, wysoka, średnia, niska; domyślnie jest średnia,
• ...z pozostałych opcji ciekawie brzmi jedna: jeżeli jesteśmy zdesperowani, możemy aktywować specjalny, bezlitosny tryb ("Evil Mode"), który nie da nam możliwości wyłączenia (zawieszenia) alarmu na jakiś czas.

A teraz najlepsze: co jednak, gdy wpadniemy na pomysł potrząsania urządzeniem, czyli oszukania programu? Jak twierdzi producent, aplikacja została wyposażona w "inteligentny algorytm", który wykrywa potrząsanie. Ale jak wynika z komentarzy użytkowników dostępnych na oficjalnej stronie w Google Play, niejeden już próbował oszukać program i to się udawało. Z naszego testu również wyszło, że domyślne ustawienia łatwo oszukać. Producent sugeruje w związku z tym zmniejszenie czułości pomiaru kroków oraz zwiększenie czułości pomiaru potrząsania urządzeniem.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam kosztuje 3 zł. Tyle samo kosztuje odblokowanie funkcji stopniowego zwiększania się głośności alarmu. Jest to również cena otrzymania dostępu do innej opcji: określającej maksymalną liczbę drzemek.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Walk Me Up!Walk Me Up! dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 8 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Walk Me Up!